
Із 17 - 5 стали найкращими.
Вперше із початку війни у Кременчуці пройшли змагання із стрільби.
Вони проходили 7 серпня в рамках благодійного марафону командного тріатолону-спринтер і стрільби.
Загальне керівництво підготовку і проведення змагань здійснюється громадською організацією «ДФТГ*-10».
Як розповів Кременчуцькій газеті інструктор змагань із позивним «Робінзон», участь брали 17 осіб. Змагались і чоловіки і жінки на полігоні «Кречету», що під Кременчуком.
Було два фінал, а перед цим три етапи. У результаті визначено 5 переможців. Боротьба була запекла, умови приближені до тих, в яких знаходяться бійці ЗСУ.
«Інструктаж провели військові, згадали і про техніку безпеки і про проводження із зброєю.
Учасники спочатку стріляли з автоматів стоячи, потім була стрільба з коліна і наостанок - лежачи.
Другий етап - стрільба із снайперської гвинтівки. Потім вибрали учасників із найбільшою кількістю очок. Це - 8 учасників. Між собою вони визначили переможців не відразу, тож довелось виконати «найнезручнішу» вправу – стрільба із гвинтівки лежачи», - розповів «Робінзон».
До речі, не можна не відмітити, що погодні умови були не на боці учасників змагань – спека того дня була нестерпна. І якщо глядачі ще могли сховатися в тінь, то учасники виконували вправи під палючим сонцем.
Інструктор нагадав , що було організовано безкоштовний проїзд автобус від озера «Силікатного» (де проходили етапи цього благодійного марафону), до полігону.
Так водій автобуса, який перевозив учасників і глядачів, не втримався і взяв участь у стрільбах. Він здобув 5 місце. Музиканти рок-гуртів, які виступали під час змагань, теж попробували свої сили.
«Робінзон» говорить, що в перспективі провести змагання між ДФТГ, тербороною, щоб люди отримали ще більшу практику.
Також нагадав, що довелось довго узгоджувати проведення благодійного марафону. І коли всі аспекти владнали – рекламу давати було пізно. Можливо, при більш широкому інформуванні учасників було б більше.
Варто відзначити, що участь у змаганнях була платної. Гроші збирали на потреби ЗСУ. Про те, яку суму вдалось отримати, Кременчуцька газета повідомить пізніше.
*Добровольчі формування територіальних громад (ДФТГ) - це воєнізовані підрозділи, сформовані добровольцями, які проживають на території певної громади для тероборони цієї громади (не плутати з підрозділами Сил ТрО ЗСУ).
Читайте: У Кременчуці проведуть благодійний марафон з командного тріатлону та змагань зі стрільби
Світлана Павленко
Фото надані організаторами