Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Субота, 28 Листопада 2020
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Хтось сумнівався? "Ручна" комісія Малецького "грубих" порушень в організації харчування лікарні "Павобережна" не знайшла

 

7 листопада 2018 16:30

   Перевірки розпочались.

Сьогодні «ручна» комісія мера, яку створили для перевірки організації харчувань пацієнтів міських лікарень провела першу перевірку. Це була лікарня «Правобережна», що знаходиться в Крюкові.

Варто відзначити, перевірка проходила без голови постійної депутатської комісії з питань медицини, освіти, соцзахисту, члена комісії Дениса Терещенка, який ще вчора заявив, що не збирається брати участь в перевірках, коли всі адміністрації попереджені. І коли всім відомо, що перевіряльники приїдуть саме на обід.

Тож, перевіряти пішли самі чиновники на чолі з віце-мером Ольгою Усановою і один депутат Олександр Коркішко, який є членом комісії.

Директор лікарні «Правобережна» Віктор Севастян повідомив, що йому, як керівнику, стало лише краще, коли цього року харчування пацієнтів вивели з обов’язків адміністрації лікувального закладу.  Запевнив, що конкретно по лікарні «Правобережна» для пацієнтів нічого не змінилось: зараз, хоч організацією харчування займається фірма «Пантен. уа», та кухарі залишились працювати.

«У нас проходить тотальне анкетування серед пацієнтів. Скарг на якість страв не було», - зазначив він.  

Також зауважив, що те, що він свого часу відстояв збереження харчоблоку, бо возити з лівобережжя міста їжу було б не зручно.

Розглянувши пункти свого плану, який як і графік перевірок, встановили, що  у лікарні «Правобережна» є посада дієтсестри,  не виникає проблем із харчуванням в перший день.

На вимогу членів комісії надати необхідні документи, які стосуються організації харчування, надали цілу папку.

І  під час ознайомлення з ними ніяких серйозних зауважень не виникало.

«Гладко» пройшла перевірка харчоблоку. Хоч під час прямої трансляції процесу перевірки Кременчуцькою газетою, вже кременчужани коментували, щодо порушень, які було видно на харчоблоку.

Коли комісія перемістилась у відділення, вже журналістів здивувало те, що пацієнти на обід ідуть зі своїм посудом. Та запевнили, то бажання пацієнтів приходити в лікарняний заклад з тарілкою, чашкою і ложкою. У кого немає – тому дадуть.

На саму якість нарікань не було: на обід був гороховий суп, рисова каша, тушкована риба і компот.

«Можна їсти!», «Мені вистачає, кажу, щоб з дому не приносили» - відгуки пацієнтів. 

Не було претензій до смакових якостей супу і у журналістів, які скушували його.

Що впало в око, так  - стан харчоблоку. Віктор Севастян бідкається, що 20 років не роблено ремонту. А через те, що немає духових шаф, вносять в меню зміни. Той же омлет замінюють вареними яйцями.

І тут виникає питання, як це міська влада може передавати оренду харчоблоків за 1 гривню, відмовляючись від  грошей, коли є такі проблеми.

Вже після відвідування харчоблоку і відділень, у кабінеті директора Віктора Севастяна був «розбір польотів», а точніше обговорення того,  що побачили перед телекамерою.

І як результат: грубих порушень не виявили. Представниця Держспоживслужби Юлія Потреба мала зауваження до технологічних карт. Точніше не відповідності їх меню. І тут причина, про яку вказали вище.

У меню, яке вказано в тендерній документації для «Пантен.уа» значиться той же омлет і запіканка, а в меню їх немає, бо ні на чому готовити. Вихід: коректувати інформацію в технологічних картах.

Як зауваження пані Потреба назвала, що салат відпускають працівники кухні руками в одноразових печатках, а бажано спеціальними щипцями.

Тож, побажання покращити матеріальну технічну базу, зробити ремонт. І вердикт, лікарня «Правобережна» тримає на належному рівні харчування пацієнтів. 

Що залишилось за кадром? Вже в коментарях до прямого ефіру кременчужани розповіли, що ще вчора всіх головних лікарів (а зараз це директори) викликали в мерію. І припускають, що саме по цих перевірках.

Завтра ж відбудеться перевірка організації харчування в міській литячій лікарні. І ще є сумніви, що вона не пройде по іншому сценарію, ніж  сьогоднішня?

Нагадаємо, мер Малецкий створив «ручну» комісію з перевірки якості харчування у лікарнях, в яку депутат – ревізор Сідерка не увійшла

Також нагадаємо, «ручна» комісія Малецького з перевірки якості харчування у лікарнях вже попередила всіх, коли прийде до харчоблоків

Зазначимо, депутат – ревізор Тетяна Сидерка спільно з журналістами викривала проблемні питанні харчування в лікарнях та школах.

 

 

Світлана Павленко

Фото Кирила Воронцова

Відео Олексій Орлов

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися