Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Воскресенье, 12 Июля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Чергова «качка» від «Бред тудею» спростована: закупівлі КрАЗом в Росії припинені із 2015 року

 

30 ноября 2017 18:00

Журналістів «Бред тудею» на заході не було. Виходить, вони змонтували відео, як їм потрібно і в черговий раз намагалися очернити КрАЗ та його багатотисячний колектив.

Черговий інформаційний негатив у бік Кременчуцького автозаводу сьогодні розповсюдив сайт, що іменується в народі, як «Бред тудей» та активно підтримує мера Кременчука Віталія Малецького та нардепа-тушку Юрія Шаповалова.

Відверто жовте видання написало, що 28 листопада воно отримало беззаперечний доказ того, що на КрАЗі продовжують торгувати з Росією.

«Цього дня в Кременчуці проводилася виставка комунальної техніки кременчуцьких виробників, у якій брав участь і КрАЗ.  Відзняті  фото та відео чітко фіксують — на вантажівках 2017 року випуску  встановлено двигуни  російського заводу у Ярославлі»,- сказано на сайті.

Кременчуцька газета звернулася за коментарями на КрАЗ.

Прес-секретар ПрАТ «АвтоКрАЗ» стосовно чергової брехні «Бред Тудею»  про закупівлю російських двигунів прокоментувала Кременчуцькій газеті наступне:

«Не нервово, як пише найбрудніший сайт Кременчука, я спокійно та із повною відповідальністю наголошую, що Кременчуцький автозавод не закуповує ані двигуни, ані сировину та інші комплектуючі у російських виробників. У тому числі двигуни, сталь, електрообладнання, поковки, гумотехнічні вироби, підшипники тощо. 

КрАЗ переорієнтувався і зараз закуповує: електрообладнання в Польщі, Білорусії, підшипники - Польщі, Туреччині, Індії, метизну продукцію освоїли в Кривому Розі, Новій Кахновці, листовий прокат - у Польщі, Чехії, Австрії, опрацьовується Китай, Запоріжсталь практично повністю «перекриває» поставки Новолипецького меткомбінату. І це далеко не повний перелік рівноцінної заміни монополістів у минулому на альтернативних українських та іноземних постачальників.

Закупівлі в РФ припинені КрАЗом із 2015 року. А ще з 2014 року підприємство почало переорієнтацію на постачальників європейських країн і СНД та пішло шляхом імпортозаміщення. Той обсяг двигунів, який щомісяця замовлявся «КрАЗом» на ЯМЗ, підприємству компенсували різні закордонні виробники. Найпопулярнішим серед замовників наразі є двигуни виробництва відомої в світі компанії Weichai Power Co, Ltd., які, в основному, й ставляться на головному конвеєрі автозаводу. Проте, на особливі вимоги замовників, КрАЗ іноді встановлює на свої  вантажівки ярославські двигуни із своїх складських запасів, а також німецькі, американські тощо.

На нещодавній виставці, про яку пише «БТ», КрАЗ демонстрував  свою техніку з двигунами Weichai та Deutz, до того ж ні «КрАЗ», ні решта місцевих заводів, які демонстрували свої надбудови на базі КрАЗу надбудови, за їх словами, кабіни автівок під час заходу не опускали. 

І наостанок, звернення до авторів побрехеньок від Бред Тудею: придумайте про КрАЗ щось нове, теми старі і вже нецікаві читачам. А ще краще, пишіть правду на основі фактів – справжніх, не підтасованих, як того вимагає журналістська етика».

Додамо, що журналістів «Бред тудею» на заході не було. Виходить вони змонтували відео, як їм потрібно і в черговий раз намагалися очернити КрАЗ та його багатотисячний колектив.

Зазначимо, матеріали сайту, який часто називають «Бред тудей» за систематичні фейковий або відверто брехливі матеріали, характеризуються патологічною брехнею.

Серед «художеств» від «Бред тудей» - брехня на адресу голови профкому Кременчуцького НПЗ Василя Хоменка про його, нібито, шикарною дачі на березі річки Сухий Кагамлик.

Раніше «Бред тудей» поширив брехливу інформацію про заборону на випускному учням гімназії №5 одягати вишиванки.

Також сайт поширив фейк про вагони-ресторани від Крюківського вагонзаводу у львівському метро і «придумав» в Кременчуці заступника міністра внутрішніх справ Еку Згуладзе.

А недавно з'явилася чергова параноїдальна публікації, в якій з КрАЗа зробили шкуродерню.

Нещодавно «Бред тудей» поширив черговий фейк про те, що патрульні оштрафували нардепа Константіна Жеваго. Пізніше патрульна поліція спростувала це повідомлення горе-журналістів.

У соцмережах з «Бред Тудей» навіть посміялися: якщо в цьому році зима буде холодною, то у промерського сайту знову буде винен Жеваго.

Депутат Іванян каже, що «шматкам дурнів» з «Бред Туде» і «Автографа» доведеться відповісти в суді за надрукований брехливий проти нього матеріал.

Варто відзначити, що «Бред тудей» систематично обливає брудом Г.Іваняна.

Серед останніх «художеств» сайту - «Бред тудей» знову не перевірив інформацію і обдурив читачів мсказкою про вісьминогого козеня під Кременчуком.

 

Олег Булашев

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться