Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Воскресенье, 31 Мая 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Першому на Полтавщині – Кременчуцькому Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів минає 15 років

 

21 сентября 2017 12:50
Першому на Полтавщині – Кременчуцькому Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів минає 15 років

Святкування Дня народження заплановане на третє жовтня. 

Першому на Полтавщині Кременчуцькому міському Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів – 1 жовтня виповниться 15 років від дня заснування. Проте свій День народження заклад реабілітації святкуватиме у вівторок, 3 жовтня.

Як повідомили у закладі, на урочисті заходи запрошені представники міської влади Кременчука, обласних установ соціального захисту, партнери та друзі центру.

Сьогодні, як і багато років тому, Центр виконує програми комплексної реабілітації дітей з вадами фізичного та розумового розвитку, надає підтримку родинам, які їх виховують. За роки своєї діяльності він став відомим не тільки в Україні, але й далеко за її межами. В закладі проходять курси реабілітації діти з обмеженнями життєдіяльності не тільки м. Кременчука, але й територіально наближених районів Полтавської області: Глобинського, Кобеляцького, Козельщинського, Кременчуцького, Семенівського та м. Горішні Плавні.

За цей час Центр пройшов нелегкий, але продуктивний шлях становлення : від відділення при територіальному центрі соціального обслуговування одиноких непрацездатних громадян до одного з кращих реабілітаційних закладів Полтавщини. Але він і зараз не зупиняється на досягнутому, будує плани на майбутнє.

Створення закладу у 2002 році ініціювала благодійник, перший директор закладу Надія Колесник.

Зараз Центр очолює Юлія Івакіна, під керівництвом якої персонал соціальної установи продовжує успішно працювати у сфері соціальної реабілітації дітей з обмеженими фізичними можливостями.

Урочистості відбудуться 3 жовтня 2017 року, об 11.00, в приміщенні І-го корпусу закладу за адресою: вул. Івана Приходька, 21.

 

Аріна Алініна

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться