Кременчуцька газета
Середа, 24 Квітня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

Чи варто вірити міфам про електричні зубні щітки

27 січня 2023 11:40

Електричні зубні щітки зручні й функціональні. Але все одно за популярністю вони не обійшли звичайні вироби.

Пропонуємо разом розвінчати міфи, яких є багато в інтернеті, щодо використання аксесуарів для чищення зубів. Сподіваємося, що це допоможе комусь змінити свою точку зору.

 

Міф 1. Під час чищення зубів виникають болісні відчуття та руйнується зубна емаль

Насправді якісні аксесуари не провокують неприємні відчуття і не руйнують емаль. Вони діють делікатно, м’яко, без механічного тиску на поверхню зуба. Багато моделей оснащені спеціальними датчиками тиску. Вони спрацьовують, відчувши зайву інтенсивність.

Навіть ті, у кого чутлива емаль, можуть придбати як імпульсні, так і ультразвукові аксесуари. Але перед тим, як замовити електричні зубні щітки в інтернет-магазині, варто звернутись до кваліфікованого фахівця, який допоможе визначитись з оптимальними характеристиками моделі.

Міф 2. Немає різниці, електрощіткою якого типу ви користуєтеся

Вироби бувають простими, звуковими та ультразвуковими. При використанні першого варіанту чищення відбувається завдяки швидким обертальним рухам насадки. У звукових моделях додатково задіюються звукові коливання, через які зчеплення нальоту з поверхнею зубів зменшується. Вже через тиждень регулярного використання зубам повернеться природна білизна. Моделі з частотою 260 Гц підходять навіть людям з брекетами, пломбами та коронками.

Міф 3. Зубною щіткою можна не можна користуватись щодня

Потреби у періодичній зміні електричних пристроїв для чищення зубів з мануальними не існує. Вони використовуються двічі на день, адже є повноцінною альтернативою звичайним.

Міф 4. Електричні щітки не можна використовувати дітям

Спеціально для юних користувачів виробники створюють насадки з ультрам’якими щетинками. Вони не травмують ніжні ясна та емаль. Завдяки звуку, який видають працюючі щітки, деякі діти перестають боятись бормашинок.

Використання електрощіток рекомендоване з трирічного віку, а безпека виробів підтверджена клінічно. Незвичайні дизайни, синхронізація з інтерактивними навчальними додатками для планшетів і смартфонів викликають у дітей зацікавленість до гігієни ротової порожнини.

Міф 4. Електромеханізм коштує захмарно

Щітки швидко окупаються, їх основу не потрібно  змінювати кожні три місяці. Тому вони – хороша інвестиція в майбутнє. Все, що доведеться купувати – змінні насадки за доступною вартістю.

Міф 5. Електричними щітками не можна користуватись вагітним, людям з брекетами, кардіостимуляторами

Лише ультразвукові щітки, частота коливання щетинок яких сягає понад 20 000 Гц, здатні негативно вплинути на запломбований зуб. Ними не варто користуватись людям з імплантами, вінірами, коронками, брекетами. Аксесуари здатні зменшити термін придатності ортодонтичних і ортопедичних конструкцій. Вони ж не підходять вагітним жінкам і людям із кардіостимуляторами. 

На правах реклами

"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися