Кременчуцька газета
Середа, 17 Липня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

Чим геймерські крісла відрізняються від офісних моделей

22 жовтня 2022 15:15

 

Величезна кількість людей без досвіду вважають, що геймерське крісло нічим не відрізняється від звичайних офісних моделей, але насправді це зовсім не так. Офісна модель - це сучасне крісло на колесах, яке дозволяє регулювати положення спинки, а також висоту. Функції та можливості геймерських крісел значно ширші, а іноді дивують своїм розмаїттям.

Переваги геймерських крісел

Основна перевага це більш стійкий «павук», тобто основа, на яку встановлюється частина для відпочинку та роботи. Цей павук виготовляється з використанням посилених колес та основи. Такі геймерські крісла мають покращене утримування спини, що дозволяє не втомлюватися навіть під час тривалого періоду роботи за комп'ютером.

Відмінності та переваги геймерських крісел:

  • Головною перевагою варто вважати яскравість та можливість кастомізації. Офісні моделі зазвичай виглядають досить скромно та дещо нудно, через темні, стримані кольори. Головне завдання під час роботи в офісі - це зробити її максимально комфортною, але не відволікати увагу на яскраві елементи. 

  • Якщо мова йде про стріми, а також ігри, то зазвичай яскраві включення та декор, підвищують швидкість роботи. При необхідності геймерські крісла можна трансформувати та переробити під власні побажання.

  • Звичайні офісні крісла не створені для людей з великою вагою. Оптимальним варіантом є вага до 100 кг. Геймерські крісла, через використання міцної та надійної основи, можуть витримувати досить велику людину, з вагою більше 150 кг.

Такі моделі доповнені величезною кількістю положень спинки та підлокітників. У таких кріслах величезна кількість додаткових функцій, які суттєво спрощують роботу геймера або стримера.

Конструкція та огляд матеріалів для виготовлення геймерських крісел

Спинку таких виробів можна відкидати на 180°, перетворюючи у повноцінне місце для відпочинку лежачи. Деякі з моделей легко перетворюються на крісло-качалку. Варто відзначити надміцну систему підтримки попереку та спини, а також розвантаження цієї зони. Навіть під час тривалого перебування у положенні сидячи, спина та шия не втомлюються. Це можливо через сучасну систему підтримки та можливість регулювання.

Деякі компанії випускають моделі, що можуть підлаштовуватися під конкретне тіло, в залежності від його ваги, довжини тулуба та шиї. Можна сказати, що вдається отримати ортопедичне крісло, яке повністю задовольняє вимоги користувача та зменшує навантаження на опорно-руховий апарат, хребет та м'язи. Таким чином, навіть під час тривалого використання геймерських крісел, людина не втомлюється, а її спина та шия не затікають.

На правах реклами

"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися