Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понедельник, 28 Сентября 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Через роки засудили чоловіка, що вбив знайомого, нанісши йому рублені рани голови

 

2 октября 2019 13:10

У покійного виявили чисельні травми.

Днями Крюківський райсуд Кременчука у складі присяжних і головуючої судді Д.Зоріної розглянув у відкритому засіданні матеріали кримінального провадження по обвинуваченню уродженця с. Великій Поділ, Семенівського району, українця, не працюючого, не одруженого, раніше судимого Військовим апеляційним судом Центрального регіону України, ухвалою колегії суддів Військової судової колегії Верховного суду України за п.п. 4,7 ч.2 ст. 115 КК України до 12 років позбавлення волі, 20.08.2014 року звільненого умовно-достроково на невідбутий строк 1 рік 9 місяців 12 днів, який обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого п.13 ч.2 ст.115 КК України «Умисне вбивство».

Як сказано у вироці суду, який розміщений у реєстрі судових рішень, обвинувачений вчинив злочин проти життя та здоров`я особи за наступних обставин.

5 лютого 2015 близько 16.00 він перебував у приміщенні квартири, де під час спілкування зі знайомим та потерпілим у обвинуваченого виникла сварка з останнім. У подальшому на грунті раптово виниклих неприязних стосунків між потерпілим та обвинуваченим - у останнього виник умисел, направлений на заподіяння потерпілому тілесних ушкоджень.

І у період часу з 16.00 до 2.00 наступного дня наніс потерпілому чисельні удари руками та ногами то тулубу та голові останнього, а саме - не менше 12 ударів руками та ногами по обличчю потерпілого, не менше 5 ударів дерев'яною палицею по голові, чисельні удари по правій та лівій нозі, спині, лівому і правому ліктьових суглобах та не менше одного удару в область печінки і грудини, тим самим спричинивши потерпіломузгідно висновку судово-медичної експертизи, тілесні ушкодження у вигляді:

закритої сполученої травми голови, тулуба,

правої нижньої кінцівки у вигляді: рани в лобній ділянці справа;

рани задньої частини на тім`яній ділянці;

синця навколо правого ока з переходом на надбрівну ділянку, з раною з зовнішнього кінця брови;

синця на переніссі та спинці носа з раною на переніссі;

синців в лобній ділянці зліва, на нижній повіці лівого ока з переходом на виличну та скроневу ділянку, на лівій вушній раковині, в біля вушній ділянці зліва з переходом на скроневу ділянку, в правій тім`яній ділянці;

синця на правій вушній раковині з ранами на його тлі;

саден в проекції лобного горба справа, в лобній ділянці по серединній лінії, на підборідді зліва;

крововиливів під слизову оболонку верхньої та нижньої губи з ранами слизової;

тріщини зовнішньої кісткової пластинки лобної кістки; дрібних периваскулярних крововиливів в підкіркових ділянках; перелому грудини в проекції 3-го міжребір`я;

переломів 2, 3, 4 ребра справа та 2, 3, 4, 5, 6 ребер зліва по середньо-ключичним лініям;

переломів 7, 8, 9, 10 ребер по під пахвовим лініям справа;

перелому 11 ребра по лопатковій лінії справа;

перелому 11, 12 ребер по біляхребтовій лінії зліва;

крововиливу в м`які тканини спини в ділянці правої лопатки;

щілино-подібного розриву правої частки печінки по нижній поверхні; крововиливу в ділянці ложа жовчного міхура;

крововиливу в печінково-дуоденальну зв`язку;

саден передньої поверхні правого колінного суглобу;

садна з раною передньої поверхні правої гомілки в верхній третині;

внутрішньосуглобового перелому заднього краю суглобової поверхні правої великогомілкової кістки з крововиливом в порожнину правого колінного суглобу;

синців на лівому ліктьовому суглобі, правому ліктьовому суглобі, правому передпліччі та тильній поверхні обох кистей;

садна на правому стегні;

синців з саднами на їх тлі на тильній поверхні правої стопи, на середній поверхні лівого колінного суглобу, на тильній поверхні лівої стопи;

гнійних саден (подряпин) на задній поверхні грудної клітини в нижній частині та поперековій ділянці, в проекції крижа.

Тілесні ушкодження у вигляді закритої сполученої травми голови, тулуба, правої нижньої кінцівки які супроводжувались зовнішньою і внутрішньою кровотечею та ускладнились травматичним шоком, по ступеню тяжкості, стосовно живої особи, відносяться до тяжких тілесних ушкоджень, за критерієм небезпеки для життя і в даному випадку призвели до смерті потерпілого.

Суд вважає доведеною винуватість ОСОБА_1 у вчиненні кримінального правопорушення та кваліфікує дії останнього за частиною 2 статті 121 КК України як умисне заподіяння тяжкого тілесного ушкодження, що спричинило смерть потерпілого.

У судовому засіданні обвинувачений вину у вчиненні інкримінованого йому кримінального правопорушення, передбаченого пунктом 13 частини 2 статті 115 КК України не визнав, від дачі показань відмовився.

Розглянувши справу суд визнав обвинуваченого винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 121 Кримінального Кодексу України, і призначив йому покарання у виді позбавлення волі строком на 9 (девять) років.

На підставі частини 1 статті 71 КК України до покарання, призначеного за цим вироком, частково приєднати невідбуте покарання за попереднім вироком Військового апеляційного суду Центрального регіону України від 19.11.2004 року із врахуванням ухвали колегії суддів Військової судової колегії Верховного суду України за сукупністю вироків остаточно призначити покарання у виді позбавлення волі на строк 9 (дев'ять) років 6 (шість) місяців позбавлення волі.

Строк відбування покарання рахувати з 19.00 години 06.02.2015 року.

Позовні вимоги потерпілої суд задовольнив: стягнув з обвинуваченого на її користь у відшкодування майнової шкоди 5 тис 187 грн та 100 тис грн компенсації за моральну шкоду.

Вирок може бути оскаржений до Апеляційного суду Полтавської області через Автозаводський райсуд Кременчука протягом 30 днів з дня його проголошення.

Нагадаємо, у Кременчуці скоїли вбивство. 

 

 

Олег Булашев

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться