
Досудове розслідування триває.
За клопотанням прокуратури Полтавської області раніше судимого чоловіка, який погрожував продавцю гранатою, взято під варту на 2 місяці. Про це повідомили в прес-службі прокуратури Полтавської області.
Як встановили, житель одного із сіл Лохвицького району, який раніше вже був судимий, погрожував гранатою продавцю продуктового магазину.
За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження за двома статтями Кримінального кодексу України – ч.4 ст. 296 (хуліганство, вчинене із застосуванням вогнепальної або холодної зброї чи іншого предмета, спеціально пристосованого або заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень) та ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами).
В подальшому правопорушника затримали в порядку ст. 208 КПК України та оголошено про підозру за фактом вчинення злочину, передбаченого ч.4 ст. 296 КК України.
За активної позиції прокуратури підозрюваному обрано найсуворіший запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном на 60 днів.
Довідково: санкція ч.4 ст.296 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до 8 років.
Досудове розслідування триває.
Антоніна Озерна




































































