Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понедельник, 25 Мая 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Чому кременчужанам з 14-річними дітьми можуть припинити нараховувати субсидію?

 

6 мая 2019 10:35

Переоформлення документів.

Кременчужанам, у чиїх родинах є діти, які досягли 14 років, мають надати до управлінь соціального захисту населення за місцем реєстрації паспортні дані та ідентифікаційний номер до кінця травня 2019 року. Це пов'язано з тим, що 14-річкам зараз видають біометричні паспорти. 

Про це нагадало у ФейсбуціУправління Соцзахисту Крюківського Району‎.

"Відсутність паспортних даних у громадянина України, який досяг чотирнадцятирічного віку, не дає можливості отримати інформацію про доходи за період, який враховується для розрахунку та призначення субсидії, а тому унеможливлює здійснити призначення або перерахунок житлових субсидій. Отже усі отримувачі житлової субсидії, у чиїх родинах є діти, які досягли 14 років, мають надати до управлінь соціального захисту населення за місцем реєстрації паспортні дані та ідентифікаційний номер до кінця травня 2019 року", - йдеться в повідомленні.

Більш детальну інформацію щодо оформлення субсидії можна отримати в управліннях соціального захисту населення Автозаводського та Крюківського районів департаменту соціального захисту населення та питань АТО виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.

Телефони для довідок: УСЗН Автозаводського району 772995, 068 265 68 25;  УСЗН Крюківського району 61363, 096 403 29 69, 050 582 03 92.

Довідка

Відповідно до ст. 21 Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус», кожен громадянин України, який досяг чотирнадцятирічного віку, зобов’язаний отримати паспорт громадянина України. 
Відповідно до п. 10 Положення про порядок призначення житлових субсидій, сукупний дохід для призначення субсидії обчислюється виходячи з доходів, нарахованих особам, які досягли 14-річного віку станом на початок періоду, за який враховуються доходи. 

 

 

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться