Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Суббота, 22 Февраля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

ЦНАП без черг: досвід кременчужан вивчали колеги з різних міст і сіл

29 мая 2019 14:30

За рік за рахунок адміністративніих послуг бюджет Кременчука  наповнився на 14, 1 млн грн.

Днями делегація керівників ЦНАП (Центру надання адміністративних послуг) м. Києва та Київської області вивчали досвід роботи Центру надання адміністративних послуг у м. Кременчуці та знайомилися з кращими практиками обслуговування відвідувачів.

Знайомство з кращими практиками обслуговування відвідувачів розпочалося з екскурсії Центром надання адміністративних послуг та відвідуванням його «родзинки» - міні-музею, облаштованого у підземному приміщенні. Це залишки Свято-Покровської церкви, зруйнованої у 30-ті роки ХХ сторіччя.

Гостям розповіли, що у нашому місті вже відкрито два відділення ЦНАПу у віддалених мікрорайонах міста - Крюкові та на Молодіжному. Найближчим часом планується відкриття такого відділення і на Раківці. Віталій Малецький повідомив, що одними із найпопулярніших у ЦНАП є послуги соціальної сфери. Прийом документів на оформлення соціальних допомог і житлових субсидій приймається як у головному офісі, так і у двох відділеннях ЦНАП.

Керівник ЦНАП Тетяна Печериця розповіла гостям, що кременчуцький Центр надання адміністративних послуг обслуговує до 2-х тисяч громадян на день. Тут можна отримати 255 адміністративних послуг, у тому числі: 67 послуг приймається за принципом екстериторіальності, 28 адмінпослуг можна замовити через сайт online, не виходячи з дому, без відвідування ЦНАП. Жителів міста, які за віком або за станом здоров’я не можуть відвідати установу, обслуговує мобільний адміністратор із комплектом обладнання для виїзного оформлення заявки. У роботу ЦНАП широко впроваджено апаратно-програмний комплекс (АПК), який розроблений фахівцями КП «Міськоформлення» на основі технічних завдань адміністраторів ЦНАП, є зручним і практичним у використанні.

Також вчора в Кременчуці проходила колегія Полтавської області, під час якої її учасники  поділилися враженнями від відвідування Центру надання адміністративних послуг нашого міста. Вони відмітили, що в Кременчуці є чому повчитися, а дещо з побаченого вони планують втілити в життя в своїх містах. Приємно вразило гостей і наше місто. Вони відзначили, що Кременчук надзвичайно чистий, охайний і комфортний для життя.

Всього у Україні 40 ЦНАПІВ. Із них 6 відкрито при міськвиконкомах, а 9 - при об'єднаних територільних громадах. Враження від кременчуцького ЦНАПу - найкращі. Про це вже говорили гості нашого міста під час зустрічі в міськвиконкомі.

«У вас в день приймають від 700 до 2000 відвідувачів і зовсім немає черг», - лунали відгуки у Великій залі міськвиконкому.

Також за статистичною інформацією щодо роботи ЦНАПів Полтавської області наш - далеко по переду. І за кількістю надання послуг і за організацією роботи.

А керівниця Кременчуцького Центру надання адміністративних послуг Тетяна Печериця нагадала, що за рік за рахунок адміністративних послуг бюджет міста наповнився на 14, 1 млн грн. Зараз тут надають 255 послуг і готується рішення міськвиконкому на їх розширення. А із 170 тисяч заяв лише 2,1% було відмов. І це тому, що через ЦНАП почали оформлювати документи на субсидію.

Назвали цього дня і найгірші ЦНАПи Полтавської області.

Та приємного було більше, адже було ще нагородження керівників кращих ЦНАПів. Серед них і Тетяна Печериця. Вона отримала відзнаку департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської ОДА як кращий керівник ЦНАПу. Адміністратор ЦНАПу м. Кременчука Вікторія Найда за високі стандарти обслуговування була визнана переможцем електронного голосування.  

Довідка

Захід з обміну досвідом організовано Офісом реформи адміністративних послуг, створеним за підтримки уряду Канади та проекту EDGE, the Expert Deployment for Governance and Economic Growth, Ukraine.

 

 

Світлана Павленко

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться