
Фотофакт.
Дамба у Придніпровському парку Кременчука продовжує нещадно руйнуватися. Фотосвідчення розмістив у соцмережі користувач Serhii Holiienko.
На світлині помітно чималу ділянку злущеної шпаклівки, без якої між каркасними брилами утворилися дірки.
Чому у керівництва міста на вимощений бруківкою напис «Я люблю Кременчук» ентузіазму вистачило, а на ремонт дамби, яку так і не доремонтували восени – питання більше риторичне.
Кременчуцька газета надіслала дане фото у Службу допомоги мера кременчужанам.
Нагадаємо, дамбу в Придніпровському парку Кременчук прийняв на баланс, та до кінця з нею не розібрались.
Раніше повідомлялося, що дамбу наступного року будуть обстежувати фахівці, оскільки вже сьогодні ця споруда викликає серйозні побоювання і поступово руйнується.
Аріна Алініна



























































