Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Субота, 28 Січня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Компанія «Данон» в Україні збільшує потужності заводу в Кременчуці

9 липня 2019 15:30

Щоб забезпечити роботу лінії, ми відкрили на заводі 12 нових робочих місць.

На заводі «Данон Кремез» встановили нову лінію фасування «Ампак». Лінія призначена для упакування молочної продукції в преформовані стакани та відповідає бажанню компанії розробляти інноваційні продукти й презентувати новинки споживачам.

9 липня відбувся офіційний запуск фасувальної лінії в роботу. Лінію розмістили у виробничому корпусі сучасної молочної продукції заводу «Данон Кремез». Адже там стоїть установка ультрафільтрації, яка буде використовуватися і при фасуванні продукції на лінії «Ампак».

«Ми пишаємося тим, що оснащуємо наше виробництво новою лінією. Адже це додаткова можливість працювати над розробкою нових смаків та формул для споживачів в Україні та, потенційно, ЄС. Тому мова йде не тільки про збільшення потужностей заводу, а і розширення R&I можливостей компанії», – розповіла генеральний директор «Данон» в Україні Наталі Алькер.

 «Команда реалізувала проект зі встановлення та запуску лінії за 6 місяців. Це прекрасний результат для проекту такого масштабу. Щоб забезпечити роботу лінії, ми відкрили на заводі 12 нових робочих місць. Потрібні спеціалісти вже знайдені.

Дотримуючись нашого бачення «One Planet. One Health», ми в «Данон» особливо уважно ставимося до питань ефективного використання ресурсів. Зокрема, на лінії продукцію будемо фасувати у поліпропілен (PP) – матеріал, який на 100% підлягає вторинній переробці», – сказала директор заводу «Данон Кремез» Олена Гайдукова.

«Проект по встановленню та використанню лінії є показовим для «Данон» в Україні. Якщо наші прорахунки спрацюють саме так, як сподіваємося, ми будемо розглядати й інші проекти з розширення потужностей наших заводів в Україні», – додала Наталі Алькер.

Група компаній «Данон» в Україні є виробником і дистриб'ютором широкого асортименту продуктів харчування. Діяльність компанії в Україні зосереджена на виробництві молочних продуктів та дистрибуції продуктів дитячого харчування. У «Данон» в Україні працює понад 1 тис 100 співробітників.

Виробничі потужності компанії представлені двома заводами: «Данон Дніпро» (у м. Херсон) і «Данон Кремез» (у м. Кременчук). Продукція випускається під такими торговими брендами: «Активіа», «Актімель», «Живинка», «Простоквашино», «Простоквашино» для малят, «Растішка», «Актуаль», «Даніссімо», «Щенячий патруль», «Paw Patrol», «Frozen», «Avengers». Бізнес дитячого харчування представлений в Україні компанією «Нутриція» з брендами «Nutrilon», «Milupa» та «Малиш». 

Нагадаємо, кременчуцький молокозавод поки не планує відновлювати виробництво морозива.

 

 

Олег Булашев

фото Кирило Воронцов

Відео Олексій Орлов

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися