Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понеділок, 20 Березня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Danone, через окупацію Херсона, частково перенесла виробництво до Кременчука

Ми в Telegram

11 липня 2022 12:00

Завдяки цьому компанія відновила виробництво таких продуктів як Активіа, Danone та Растішка. 

 

Український офіс компанії Danone розповів, що з початком повномасштабної війни переніс частину виробничих процесів на інший завод, що знаходиться на Полтавщині, адже Херсон перебуває в окупації.

Про це компанія розповіла у відповідь на запит ЕП.

У тимчасово окупованому росіянами Херсоні знаходиться один з двох заводів компанії в Україні. При цьому робота там зупинилася ще в лютому, а працівникам допомагали евакуюватися. Завод зазнав пошкоджень внаслідок бойових дій: частково пошкоджені дах адміністративної будівлі та кілька ферментаційних ємностей. 

З моменту втрати контролю над виробництвом, команда провела релокацію частини виробничих процесів на інший завод компанії на Полтавщині. Завдяки цьому компанія відновила виробництво таких продуктів як Активіа, Danone та Растішка. 

Наразі компанії достеменно не відомо про активні спроби окупаційної влади відновити виробництво, проте такий сценарій "мають на увазі". Там наголошують, що, раптом завод буде частково введений в експлуатацію діями тимчасової окупаційної адміністрації, компанія Данон в Україні не зможе нести відповідальність за процеси, що там забезпечуватимуться.

У Danone розповіли, що в окупантів був запит на предмет того, чи збирається компанія відновлювати виробництво продукції на даному заводі. "На що ми досить чітко відповіли, що компанія не планує відновлювати виробництво за умов війни та окупації міста", – наголосили там.

До війни на херсонському заводі компанії працювало близько 400 працівників, а також забезпечував замовленнями супутні підприємства, що стимулювало ще біля 1500 робочих місць в регіоні. Завод спеціалізувався на виробництві сучасних молочних продуктів і виробляв продукцію під брендами Активіа, Danone, Растішка, Актуаль, Даніссімо та інші. 

Начальник Кременчуцької районної військової адміністрації (КРВА) Олег Лєднік сьогодні під час брифінгу заявив, що кременчуцький район відкритий для переміщення бізнесу з окупованих територій і керівництво району готове надавати підприємствам та підприємцям всіляку допомогу.

"Наскільки мені відомо, вони перевезли частину співробітників, які працюватимуть у Кременчуці і виготовлятимуть продукцію",- заявив О.Лєднік.

 

Олег Булашев


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися