Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
COVID-2019
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Малецький обіцяє: родині екс-виховательки будинку сімейного типу Ганни Кондрик шукатимуть житло


4 декабря 2017 13:50

«На цьому будинку піарилися всі-Глухов, Хоменко, Малецкий, Усанова…У 2015 році будинок припинив існування. Ганна Кондрик поїхала на лікування до Мексики, до доньки. У неї залишилося лише 3 дітей-власна донька, 23-річний Ростислав та 13 річна Вікторія. Їх 5-ти кімнатну квартиру опечатали. Відтоді там ніхто не мешкає і вона має бути повернена місту, але взамін слід дати іншу квартиру родині»

Сьогодні на засідання міськвиконкому Кременчука завітала відома правозахисниця міста, голова ГО «Право на захист» Ніна Дашко. Вона заявила, що за дорученням займається проблемним питанням забезпеченням житла членів родини екс-виховательки будинку сімейного типу Ганни Кондрик, яка наразі проходить лікування від тяжкої хвороби у Мексиці.

Пані Дашко зазначила і на засіданні виконкому, і на брифінгу, що у 2006 році в Кременчуці було створено другий в області будинок сімейного типу Ганни Кондрик.

«На цьому будинку піарилися всі-Глухов, Хоменко, Малецкий, Усанова…У 2015 році будинок припинив існування. Ганна Кондрик уїхала на лікування до Мексики, до доньки. У неї залишилося лише 3 дітей-власна донька, 23-річний Ростислав та 13 річна Вікторія. Їх 5-ти кімнатну квартиру опечатали. Відтоді там ніхто не мешкає і вона має бути повернена місту, але взамін слід дати іншу квартиру родині»,- впевнена Ніна Дашко.

Вона каже, що Ростислав зараз прийшов з армії і згодом може повернутися сама пані Кондрик, але їм ніде жити.

«Влада має дати 2 кімнатну квартиру Ганні та  Євгенії, а гостинку  чи то однокімнатну – Ростиславу»,- каже правозахисниця.

Міський голова на засіданні виконкому пообіцяв підшукати житло родині Кондрик.

Після засідання, на брифінгу він більш докладно розповів про ситуацію.

Як виявилося, родині Кондрик раніше пропонували дві квартири, від яких люди відмовилися через неналежні для проживання умови.

«Інших квартир у нас на той момент не було. Зараз квартирне управління подивиться і, може, запропонують інші варіанти», - сказав В.Малецький.

Поцікавилися журналісти і за надання житла одному із прийомних синів Кондрик – Ростиславу, який після повернення із військової служби, також звертався до мера з проханням про житло.

Мер пообіцяв допомогти хлопцеві поки що лише з тимчасовим помешканням.

А на запитання,чому не виділять дитині-сироті хоча б місце у гуртожитку – мер послався на необхідні рішення виконкому, час та відповідні бюрократичні процедури, які, за його словами, займуть деякий час.

Нагадаємо, Ганна Кондрик після розформування дитячого будинку сімейного типу втратила житло та переїхала до доньки у Мехіко. Із 5-кімнатної квартири, яку родині до цього надало квартирне управління Кременчука, їх попрохали виїхати та запропонували квартири, як раніше писала Кременчуцька газета, непридатні для житла.  

 

Клим Соколов

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться