Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понеділок, 20 Березня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Де і яким суднам дозволили плавати по Дніпру

Ми в Telegram

8 липня 2022 12:15

Офіційно.

 

Сьогодні під час брифінгу в Кременчуцькій районній військовій адміністрації керівниця Полтавського рибоохоронного патруля Оксана Кулинич розповіла де і яким суднам дозволили плавати по Дніпру.

За її словами, начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін підписав розпорядження, яким встановив заборону навігації для маломірних (малих) суден на водоймищах Полтавської області на період воєнного стану, за винятком суден підприємств, установ та організацій, що займаються промисловим рибальством на Кам’янському та Кременчуцькому водосховищах та 2 спеціально уповноважених органів державної влади, які здійснюють охорону водних біоресурсів, Національної поліції України, Збройних Сил України та інших органів державної влади.

Д.Лунін дозволив рух на маломірних суднах - несамохідних суднах, парусних суднах (гребних човнах, байдарках, каное, каяках, катамаранах, тощо) у спортивних цілях (проведення навчально-тренувальних занять та спортивних змагань) КЗ ДЮСШ Олімпійські надії Полтавської обласної ради, КЗ ПДЮСШ „Веслу вал ьник” Полтавської міської ради, Полтавській обласній школі вищої спортивної майстерності ДЮСШ № 3 м. Горішні Плавні, КЗ „КМДЮСШ № 1” Кременчуцької міської ради, ГО „Полтавська обласна федерація спортивного туризму” та Відокремленому підрозділу Всеукраїнської громадської організації „Громадська організація Полтавська обласна федерація веслування на човнах Дракон” та ГО „Полтавська обласна федерація вітрильного спорту” на водоймах Полтавської області з обов’язковим погодженням графіка тренувань з обласною військовою адміністрацією з урахуванням заборони наближення до мостів на відстань до 100 м.

"Начальник Кременчуцької районної військової адміністрації Олег Лєднік також видав розпорядження і заборонив будь який рух суден на окремих ділянках Дніпра. Це ділянки фактично від Чикалівки до Мишуріна Рога",- пояснила О.Кулинич.

Як пройшов нерест на Полтавщині: викрито 247 порушень, вилучено 6973,1 кг риби та 462 сітки, а ще підраховано збитки державі

 

Олег Булашев 

 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися