Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Неділя, 17 Січня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Де проведуть фінал Кубка Полтавщини з футболу

 

25 листопада 2020 17:30

Розіграють між командами «Полтава» та «Олімпія».

Фінальний матч Кубку Полтавської з футболу між командами СК «Полтава» - «Олімпія» (Савинці), відбудеться 3 грудня в Кременчуці о 12.00 на стадіоні «Кремінь Арена».

Про це інформують на сайті ГО «Федерація футболу Полтавщини».

Таблиця результатів у попередні роки:  

Сезон

Володар

Фіналіст

Рахунок

1939

«Динамо» (м. Кременчук)

«Спартак» (м. Кременчук)

3:2

1940

«Спартак» (м. Полтава)

«Динамо» (м. Кременчук)

0:0 (перегравання — 6:0)

1946 (літо)

«Буревісник» (м. Миргород)

«Локомотив» (м. Гребінка)

4:2 (дод. час)

1946 (осінь)

«Спартак» (м. Полтава)

«Буревісник» (м. Миргород)

4:0

1947

«Динамо» (м. Полтава)

«Авіачастина» (м. Полтава)

3:2

1948

«Авіачастина» (м. Полтава)

«Машинобудівник» (м. Карлівка)

7:2

1949

«Спартак» (м. Полтава)

Міська команда № 2 (м. Пирятин)

3:1

1950

«Локомотив» (м. Полтава)

«Спартак» (м. Полтава)

2:0

1951

«Локомотив» (м. Полтава)

«Дзержинець» (м. Кременчук)

7:3

1952

«Локомотив» (м. Полтава)

«Батьківщина» (м. Лубни)

6:1

1953

«Локомотив» (м. Полтава)

«Локомотив» (м. Гребінка)

2:0

1954

«Локомотив» (м. Полтава)

«Колгоспник» (м. Карлівка)

4:1

1955

«Енергія» (м. Полтава)

«Авангард» (м. Кременчук)

2:1

1956

Полтава-1

Пирятинський район

1:0

1957

«Локомотив» (м. Полтава)

«Авангард-2» (м. Кременчук)

3:0

1958

«Локомотив» (м. Полтава)

«Авангард» (м. Лубни)

3:0

1959

«Локомотив» (м. Полтава)

«Зеніт» (м. Пирятин)

5:1

1960

«Дніпро» (м. Кременчук)

«Локомотив» (м. Полтава)

3:1

1961

«Авангард» (м. Кременчук)

«Локомотив» (м. Полтава)

1:0 (дод. час)

1962

«Авангард» (м. Кременчук)

«Спартак» (смт Нові Санжари)

8:0

1963

«Авангард» (м. Кременчук)

«Комунар» (м. Лубни)

3:0

1964

«Авангард» (м. Кременчук)

«Металіст-1» (м. Лубни)

1:0

1965

«Авангард» (м. Кременчук)

«Торпедо» (м. Кременчук)

3:0

1966

«Супутник» (м. Полтава)

«Авангард» (м. Кременчук)

2:1 (дод. час)

1967

«Авангард» (м. Кременчук)

«Супутник» (м. Полтава)

1:0

1968

«Промінь» (м. Полтава)

«Супутник» (м. Полтава)

0:0 (перегравання — 1:0)

1969

«Зірка» (м. Полтава)

«Супутник» (м. Полтава)

2:0

1970

«Промінь» (м. Полтава)

«Локомотив» (м. Полтава)

2:0

1971

«Локомотив» (м. Полтава)

«Промінь» (м. Полтава)

3:2

1972

«Супутник» (м. Полтава)

«Вагонобудівник» (м. Кременчук)

1:0

1973

«Промінь» (м. Полтава)

«Локомотив» (м. Полтава)

3:2

1974

«Промінь» (м. Полтава)

«Супутник» (м. Полтава)

4:0

1975

«Супутник» (м. Полтава)

«Промінь» (м. Полтава)

3:1

1976

«Супутник» (м. Полтава)

«Локомотив» (м. Полтава)

2:1 (дод. час)

1977

«Промінь» (м. Полтава)

«Буревісник» (м. Полтава)

3:2

1978

«Буревісник» (м. Полтава)

«Харчовик» (смт Велика Багачка)

4:0

1979

ДЮСШ «Колос» (м. Полтава)

«Локомотив» (м. Полтава)

2:1

1980

«Локомотив» (м. Полтава)

«Нафтовик» (м. Кременчук)

1:0

1981

«Супутник» (м. Полтава)

«Нафтовик» (м. Кременчук)

2:1

1982

«Локомотив» (м. Полтава)

ДЮСШ «Колос» (м. Полтава)

1:0 (дод. час)

1983

«Автомобіліст» (м. Полтава)

«Мотор» (м. Полтава)

4:1

1984

«Автомобіліст» (м. Полтава)

«Мотор» (м. Полтава)

4:2

1985

«Автомобіліст» (м. Полтава)

«Локомотив» (м. Полтава)

1:0

1986

«Мотор» (м. Полтава)

«Харчовик» (смт Скороходове)

5:2

1987

«Сула» (м. Лубни)

«Кремінь» (м. Кременчук)

2:0

1988

«Нафтовик» (м. Пирятин)

«Сула» (м. Лубни)

1:1 (пен. 9:8)

1989

«Сула» (м. Лубни)

«Труд» (м. Карлівка)

3:2

1990

«Сула» (м. Лубни)

«Автомобіліст» (м. Полтава)

5:0, 0:1

1991

«Сула» (м. Лубни)

«Нафтохімік» (м. Кременчук)

0:2, 4:1

1992

«Нафтохімік» (м. Кременчук)

«Вагонобудівник» (м. Кременчук)

2:0

1993

«Нафтохімік» (м. Кременчук)

«Сула» (м. Лубни)

1:0

1994

«Вагонобудівник» (м. Кременчук)

«Сула» (м. Лубни)

4:2 (дод. час)

1995

«Велта» (м. Полтава)

«Локомотив» (м. Гребінка)

2:0

1996

«Локомотив» (м. Гребінка)

«Вагонобудівник» (м. Кременчук)

матч не відбувся,
володаря не визначено

1997

«Нива» (смт Решетилівка)

«Псел» (м. Гадяч)

0:0 (пен. 5:4)

1998

«Сула» (м. Лубни)

«Маяк» (с. Рокита)

2:2 (пен. 4:2)

1999

«Псел» (м. Гадяч)

«Адомс» (м. Кременчук)

1:0

2000

«Псел» (м. Гадяч)

ФК «Пирятин» (м. Пирятин)

1:0

2001

«Сула» (м. Лубни)

«Маяк» (с. Рокита)

+:-

2002

«Земляк» (м. Миргород)

«Псел» (м. Гадяч)

3:0

2003

«Нафтовик-Псел» (м. Гадяч)

«Кремез» (м. Кременчук)

3:1

2004

«Кремінь» (м. Кременчук)

«Земляк» (м. Миргород)

2:0

2005

ПЗМС (м. Полтава)

ФК «Лубни» (м. Лубни)

2:0

2006

ФК «Лубни» (м. Лубни)

ПЗМС (м. Полтава)

1:0

2007

ФК «Лубни» (м. Лубни)

«Гірник» (м. Кременчук)

2:1

2008

ФК «Велика Багачка» (смт Велика Багачка)

«Локомотив» (м. Гребінка)

2:1

2009

ФК «Велика Багачка» (смт Велика Багачка)

ФК «Жоржівка» (с. Жоржівка)

2:0

2010

«Нове життя» (с. Андріївка)

ФК «Велика Багачка» (смт Велика Багачка)

3:1

2011

«Нове життя» (с. Андріївка)

ФК «Рокита» (с. Рокита)

4:1

2012

«Фламінго» (Комсомольськ)

«Динамо» (Решетилівка)

2:0

2013

«Нове життя» (с. Андріївка)

«Темп» (смт Градизьк)

4:0 дч

2014

«Олімпія» (с. Савинці)

«Нове життя» (с. Андріївка)

2:1

2015

«Олімпія» (с. Савинці)

ФК «Глобине» (с. Глобине)

1:1 (пен. 4:2)

2016

«Олімпія» (с. Савинці)

ФК «Велика Багачка» (с. Велика Багачка)

4:1

2017

 

 

 

2018

 

 

 

2019

«Легіон» (м. Полтава)

«Олімпія» (с. Савинці)

1:0

 

 

Аріна Алініна

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

 

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися