Кременчугская газета
Суббота, 22 Сентября 2018 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Нардеп від Полтавщини піде до суду: НАЗК склало на нього адмінпротокол

 

12 июля 2018 10:50

Депутат бажав вплинути на створення об’єднаної територіальної громади.

Національне агентство з питань запобігання корупції направило до суду протокол про адміністративні правопорушення, які стосуються недотримання вимог ЗУ «Про запобігання корупції» щодо врегулювання конфлікту інтересів.

Про це сказано на сайті відомства.

Протокол складено стосовно народного депутата Бублика Юрія Васильовича, який користуючись наданими йому депутатськими повноваженнями, звернувся до Національного агентства з питань запобігання корупції із депутатським зверненням, у якому порушувалось питання, зокрема, проведення Національним агентством оперативної перевірки за фактами можливого втручання голови Полтавської ОДА Валерія Головко у процес децентралізації та об’єднання територіальних громад Полтавського району.

При цьому депутат мав приватний інтерес, зумовлений бажанням вплинути на створення об’єднаної територіальної громади,  враховуючи, що сам депутат та його брат мали намір балотуватись на посаду голови об’єднаної територіальної громади.

Нагадаємо, відповідно до положень статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів тягне за собою накладення штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а вчинення дій чи прийняття рішень в умовах такого конфлікту інтересів – накладення штрафу від двохсот до чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Національне агентство також зазначає, що складення протоколу і передача його до суду не означає визнання особи винною у вчиненні правопорушення, а є підставою для провадження у справі про адміністративне правопорушення у судовому порядку.

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Конкурсы
  • Переможців конкурсу "Перший раз - в перший клас" нагороджено

    Малеча задоволена. А ми ще раз вітаємо переможців та всіх учасників!

    Сьогодні у офісі страхової компанії «Мега-Поліс» відбулось нагородження трьох переможців фотоконкурсу «Перший раз – в перший клас».

    Нагадаємо, цей конкурс Кременчуцька газета проводила спільно з партнерами до Дня знань  і саме наші партнери визначили трьох переможців.

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться