Кременчуцька газета
Субота, 30 Вересня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads

Ви є тут

Депутат Кременчуцької райради Сербін програв суд за керівну посаду

27 грудня 2022 11:30

Судова справа.

26 грудня 2022 року Полтавський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді – Алєксєєвої Н.Ю розглянув у письмовому провадженні справу за адміністративним позовом депутата Кременчуцької райради Радомира Сербіна до Кременчуцької районної ради про визнання протиправним та скасування рішення сесії.

Як сказано у рішенні суду, 14 вересня 2021 року позивач Сербін Радомир Анатолійович звернувся до Полтавського окружного адміністративного суду з позовною заявою до Кременчуцької районної ради Полтавської області про визнання протиправним та скасування рішення сьомої сесії восьмого скликання Кременчуцької районної ради Полтавської області від 06.07.2021 «Про внесення змін до рішення від 17.12.2020 «Про постійні комісії Кременчуцької районної ради Полтавської області».

Так, рішенням другої позачергової сесії Кременчуцької районної ради восьмого скликання від 17.12.202 «Про постійні комісії Кременчуцької районної ради восьмого скликання" відповідно до п. 2 ч. 1 ст. 43, ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні" утворено постійні комісії Кременчуцької районної ради восьмого скликання, затверджено Положення про постійні комісії Кременчуцької районної ради восьмого скликання, затверджено персональний склад постійних комісій Кременчуцької районної ради восьмого скликання.

Зокрема було утворено постійні комісії з питань освіти, культури, сім'ї, молоді, спорту, туризму та зв'язків із засобами масової інформації;  з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення.

17.12.2020 радою затверджено персональний склад постійних комісій Кременчуцької районної ради восьмого скликання, зокрема, головою постійної комісії з питань освіти культури, сім'ї, молоді, спорту, туризму та зв'язків із засобами масової інформації обрано члена депутатської фракції ПП «Опозиційна платформа-за життя" - Шаповала Олега, головою постійної комісії з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення обрано Сербіна Радомира, члена депутатської фракції «За майбутнє».

Рішенням сьомої позачергової сесії Кременчуцької районної ради восьмого скликання від 06 липня 2022 року «Про внесення змін до рішення від 17.12.2020 «Про постійні комісії Кременчуцької районної ради восьмого скликання» вирішено внести зміни до рішення другої позачергової сесії Кременчуцької районної ради восьмого скликання від 17.12.2020 «Про постійні комісії Кременчуцької районної ради восьмого скликання».

Так, Кременчуцькою районною радою утворено постійну комісію Кременчуцької районної ради з питань освіти, культури, сім'ї, молоді, спорту, туризму зв'язків із засобами масової інформації, охорони здоров'я та соціального захисту населення.

У відповідності рішення від 06.07.2021 затверджено персональний склад постійних комісій Кременчуцької районної ради восьмого скликання, зокрема, головою постійної комісії з питань освіти культури, сім'ї, молоді, спорту, туризму, зв'язків із засобами масової інформації охорони здоров'я та соціального захисту населення обрано Шаповала Олега, тоді як, Сербіна Радомира обрано членом новоутвореної постійної комісії.

Не погоджуючись із вказаним рішенням в частині виведення Сербіна Р.А. зі складу постійної комісії Кременчуцької районної ради з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення та обрання до складу постійної комісії з питань освіти, культури, сім'ї, молоді, спорту, туризму, зв'язків із засобами масової інформації охорони здоров'я та соціального захисту населення замість окремої постійної комісії позивач звернувся до суду з позовом про визнання протиправним та скасування рішення сьомої позачергової сесії Кременчуцької районної ради восьмого скликання від 06 липня 2020 року «Про внесення змін до рішення від 17.12.2020 «Про постійні комісії Кременчуцької районної ради восьмого скликання».

Розглянувши справу суд в задоволенні адміністративного позову Сербіна Радомира Анатолійовича до Кременчуцької районної ради Полтавської області про визнання протиправним та скасування рішення вирішив відмовити.

Рішення може бути оскаржене до Другого апеляційного адміністративного суду в порядку, визначеном частиною 8 статті 18, частинами 7-8 статті 44 та статтею 297 Кодексу адміністративного судочинств України.

Депутатка Кременчуцької райради від "За майбутнє" Заводчікова програла суд: три заступника у голови райради - законні

Ще одне рішення, яке продавлював представник «майбаха» Самаркін, суд скасував: у Кам’яні Потоки повернули майно ПМСД

Колотієвський, Скляревський та інші: повний список депутатів, які підтримують громади і думають, як наповнювати їх бюджети 

Суд визнав незаконним та скасував рішення Кременчуцької райради про передачу Кременчуцької ЦРЛ на баланс міста

Депутати, які займають посади директорів соціальних установ у Кременчуці, голосують проти соціально важливих рішень для району

Депутатка Кременчуцької райради Юрченко програла суд у справі про керівні посади у райраді

 

Марина Соловей


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Ми в Telegram

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися