Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Пятница, 7 Августа 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Депутати не хочуть, аби у мікрорайоні Велика Кохнівка була впроваджена програма «Доступна аптека»

 

11 октября 2018 15:25

Наразі хворому, аби придбати ліки за рецептом, необхідно з В.Кохнівки їхати в центр міста в аптеки, на які поширюється вищезазначена програма.

Сьогодні на сесії Кременчуцької міської ради депутат Оксана Піддубна розповіла, що мікрорайон Велика Кохнівка є віддаленим від центру Кременчука, але там живуть кременчужани, які також потребують належного й доступного медичного забезпечення.

«Наразі хворому, аби придбати ліки за рецептом, необхідно з В.Кохнівки їхати в центр міста в аптеки, на які поширюється вищезазначена програма. Це викликає певні незручності і ставить Велику Кохнівку в нерівні умови з іншими мікрорайонами міста.

Інформую, що у В. Кохнівці працює аптека Полтавського обласного комунального підприємства «Полтавафарм», яку можна залучити до програми «Доступна аптека в м.Кременчуці», тобто управлінню охорони здоров’я виконкому необхідно лише здійснити оплату рецептів, виписаних лікарями Кременчуцького центру ПМСД при ЦРЛ.

Як мені вдалося з’ясувати, приблизний обсяг фінансування на оплату ліків, які відпускатимуться за рецептом для мешканців В.Кохнівки – 10 тис грн, що є цілком реальною сумою, адже на реалізацію програми передбачено 4,5 млн грн», - заявила депутат.

Вона попрохала колег підтримати її запит яким зобов’язати міського голову забезпечити своєчасне відшкодування вартості рецептів управлінням охорони здоров’я – головним розпорядником коштів ПОКП «Полтавафарм», яке знаходиться на території ЦРЛ у Великій Кохнівці по міській програмі «Доступна аптека» та державній програмі «Доступні ліки» мешканцям Кременчука за рецептами сімейних лікарів Великокохнівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини згідно заключених декларацій на медичне обслуговування мешканців мікрорайону В. Кохнівка.

Проте депутати запит О.Піддубної не підтримали. Мер Кременчука Віталій Малецький проголосував проти, а деякі утрималися.

Оксана Піддубна заявила, що в залі не має кворуму.

Нагадаємо, кому місто дає можливість зекономити.

 

Олег Булашев

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться