Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 5 Серпня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Депутатка Гориславець звернулась до Регламентної комісії, та її послали до суду

 

 

24 лютого 2021 12:15

Порада від голови комісії і головного юриста Кременчука Мирошніченка.

Сьогодні на засіданні постійної депутатської комісії з питань Регламенту, депутатської діяльності розглянули заяву депутатки Лариси Гориславець (Фракція «Європейська солідарність») на протиправні дії депутата Григорія Угніча (фракція «За майбутнє»).

У ній депутатка вказала на те, що перед сесією міської ради Кременчука 22 грудня депутатам вручили «Біблії». А вона відмовилась від книги. А вже 24 грудня на сайті громадського руху «Всі разом» з’явилась публікація про те, що 7 народних обранців відмовились від «Біблії». Проте названо прізвище лише «Лариса Гориславець». Депутатка нагадала, що Григорій Угніч є учасником цього громадського руху.


Пані Гориславець заявила про «дискримінацію мене, як депутатки міської ради», а також нагадала, що депутати «мають свободу світогляду і віросповідання».

Також вона попросила депутатів регламентної комісії розглянути аспект, що коли вона займалась моніторинговою діяльністю, то в закупівлях табору «Зоряний», керівником якого є Григорій Угніч, виявила завищену ціну на продукти, зокрема, картоплю. Тоді це було пояснено, що сталась технічна помилка.

Тут депутатка вбачає зв'язок і вважає це політичним тиском.

Депутатка додає, що саме звідси з'явилась неприязнь до неї з боку пана Угніча і якщо він вже назвав її прізвище, то треба озвучити і прізвища інших, які на тій сесії відмовились від «Біблії».

Про те, що представників різних релігійних конфесій привітати депутатів із Різдвом Христовим на сесії 22 грудня запросив саме Григорій Угніч, підтвердив голова постійної депутатської комісії з питань Регламенту, депутатської діяльності Валерій Мирошніченко. До речі, він теж з тієї фракції, що і Григорій Угніч – «За майбутнє».

Але він відразу вказав і те, що пан Угніч не є автором статті. І його лише процитували. А в його прямій мові немає згадки про Ларису Гориславець.

Більш того, пан Мирошніченко висловив думку, що не вбачає нічого поганого, що депутатів привітали таким чином, вказавши, що таке практикують і в Верховній Раді.

«Це була інформація від Угніча», - наполягала депутатка Л. Гориславець.

І нагадала, що депутат у своїй діяльності може керуватися лише Законом України, а не застосовувати маніпуляції, використовувавши згадки у своїй промові до колег про «принципи Божого Царства». «Натякаючи, що дехто з депутатів вище над іншими», - слова Гориславець.

Після майже півгодиннного обговорення голова комісії Мирошніченко виголосив, що «держава не втручається в діяльність релігійних організацій, а релігійні організації своєю чергою не мають втручатися в діяльність держави». У цьому конкретному випадку втручання не було.

А далі як голова комісії з питань регламенту, і як юрист порадив звернутися до суду, аби громадська організація «Всі разом» спростувала інформацію, яка викладена на сайті.

Щодо моніторингової діяльності депутатки Гориславець і закупівель, то оцінки не давали – мотивуючи, що не досліджували питання.

І врешті-решт Регламентна комісія залишила заяву депутатки без розгляду.

Депутака Гориславцець зазначила, що розуміє цю ситуацію, як те, що коли вона відчуває несправедливість, то на переконання Регламентної комісії вона спричиняє чвари.

 

 

Марина Соловей

 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Ми в Telegram

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися