14 червня 2019 15:15
Перегляди: ...

Фотофакт.
Два дерева у різних районах Кременчука втомились і упали.
У соцмережі повідомляють, що зломилося дерево на вулиці Гвардійській, а також у центрі міста. А саме - біля басейну «Нептун».
Зараз розчищенням території займаються комунальники КП «Благоустрій Кременчука».
Нагадаємо, вчора ввечері, 13 червня, у Крюкові впало дерево. Про це повідомили в одній із соцмерех.
Зазначимо, що тижнева спека у Кременчуці на вечір змінилася грозою. Можливо, дерево не витримало поривів вітру.
Світлана Павленко
Фото Х.Кременчук
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию






























































