Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Среда, 26 Февраля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Держбюро розслідувань у Полтаві оголосили конкурс на 22 посади оперативників

15 сентября 2019 15:00

7 посад старших оперуповноважених та 15 оперуповноважених.

Територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташоване у місті Полтаві, проводить закритий конкурс на 22 вакантні посади оперативників. 7 з них — старші уповноважені із досвідом оперативної роботи, 15 — оперуповноважені, які просто знаються на праві. Відповідне оголошення було опубліковане на офіційному сайті ДБР.

Вакантні посади

Так, теруправління ДБР у Полтаві шукає людей на посади, пов’язані з держаною таємницею:

старшого оперуповноваженого Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві — 3, 3 та 1 посади;
оперуповноважений Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві — 6, 6 та 3 посади.
Передбачено, що на посади старших оперативників можуть претендувати особи, які протягом останнього року обіймали посади в оперативно-розшукових підрозділах, а на посади оперативників — особи, які мають відповідний стаж роботи в галузі права. Різна кількість однакових за найменуванням посад вказана через різні відомості щодо критеріїв та вимог до професійної придатності. Детальніше про це тут.

Хто не може брати участь у конкурсі

Згідно з Порядком проведення конкурсу на зайняття посад держслужби, участь у конкурсі на зайняття посад рядового та начальницького складу ДБР, пов’язаних з оперативно-розшуковою діяльністю, та посад у спецпідрозділі, не можуть брати особи:

молодші за 18 років або не здатні виконувати покладені обов’язки;
без вищої або спеціальної середньої освіти;
старші за 45 років, якщо вони не полковники міліції або внутрішньої служби;
які досягли граничного віку перебування на службі;
які за станом здоров’я непридатні до проходження військової служби;
які звільнені у відставку.
Відповідно до Закону «Про Державне бюро розслідувань», не може бути призначена на посаду в ДБР особа, яка:

за рішенням суду визнана недієздатною або обмежена у цивільній дієздатності;
має судимість за вчинення злочину, не погашену або не зняту в установленому законом порядку (крім реабілітованої особи), або протягом останнього року притягувалася до адміністративної відповідальності за вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією;
у разі призначення матиме у прямому підпорядкуванні близьких їй осіб або буде прямо підпорядкована у зв’язку з виконанням повноважень близьким їй особам;
не пройшла спеціальну перевірку.

Які документи потрібні для участі в конкурсі

Відповідно до «Порядку проведення конкурсу для призначення на посади уДБР» особи, які бажають взяти участь у конкурсі, особисто або поштовим відправленням з описом вкладення подають до Комісії:

заяву про участь у конкурсі в Державне бюро розслідувань за формою, визначеною у додатку 1 до Порядку;
автобіографію (прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), число, місяць, рік і місце народження, громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (на виборних посадах, членство в політичних партіях, у тому числі в минулому), наявність трудових або будь-яких інших договірних відносин з політичною партією протягом року, що передує поданню заяви (незалежно від тривалості), а також відомості про наявність чи відсутність судимості);

копію паспорта громадянина України;
копію документа про вищу освіту з додатками;
копію трудової книжки з відомостями про трудову діяльність станом на момент оголошення конкурсу та/або копію послужного списку (за наявності);
копію реєстраційної картки платника податків;
особовий листок з обліку кадрів за формою, визначеною у додатку 3 до Порядку;
фотокартку розміром 4×6 см;
копію посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою;
 письмову заяву, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», і надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до Закону України «Про очищення влади», за формою, визначеною у додатку 4 до цього Порядку. У разі, якщо кандидат на посаду в Державне бюро розслідувань проходив перевірку, передбачену Законом України «Про очищення влади», така особа подає копію висновку про результати перевірки;
медичну довідку про проходження обов’язкового попереднього та періодичних психіатричних оглядів за формою № 122-2/о;
сертифікат про проходження профілактичного наркологічного обліку за формою № 140/о;
довідку про відсутність (наявність) судимості;
копію військового квитка (за наявності);
довідку про допуск до державної таємниці (за наявності);
декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за рік, що передує року, у якому було оприлюднено оголошення про конкурс (роздрукована Е-декларація).
Про орієнтовний розмір оплати праці на цих посадах ДБР не повідомляє. Водночас зазначає, що кандидати проходитимуть перевірку на стан здоров’я та відповідність, а переможці — навчання та стажування.

Куди подавати документи

Документи від кандидатів, які бажають взяти участь у конкурсі, приймаються з 9:00 10 вересня по 18:00 1 жовтня 2019 року включно.

Документи можна надсилати поштою (рекомендованим листом з описом вкладення та повідомленням про вручення) на адресу 01032, вул. Симона Петлюри, 15, м. Київ. Конверт із пакетом документів має містити позначку (в лівому верхньому куті): «Конкурсна комісія ДБР ОРД, а також назва міста у якому розташоване територіальне управління та порядковий номер вакантної посади з переліку вакантних посад у Територіальному управлінні Державного бюро розслідувань, розташованому у місті Полтаві на зайняття яких оголошено конкурс, яку ви обрали для участі у конкурсі (наприклад: «Конкурсна комісія ДБР ОРД (Полтава), 6»).

Кожен пакет документів має знаходитися в окремому конверті (із позначками), навіть якщо надається наручно.

Документи можна подавати особисто за адресою: м. Київ, вул. Симона Петлюри, 15 (Державне бюро розслідувань).

Телефони: (099) 777-13-46, (044) 294-64-13, (044) 294-64-46.

Електронна адреса: opercomision@dbr.gov.ua

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться