Кременчуцька газета
Четверг, 20 Червня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

Деякі чоловіки в Кременчуці не проти похуліганити, або вдатись до домашнього насильства

18 травня 2024 13:30

Судова справа.

15 травня  суддя Автозаводського районного суду міста Кременчука Ліна Обревко, розглянувши матеріал, що надійшли з Кременчуцького районного управління поліції про притягнення до відповідальності,  чоловіка за статтею 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Дрібне хуліганство, тобто нецензурна лайка в громадських місцях, образливе чіпляння до громадян та інші подібні дії). 

Про це повідомляється в постановах Автозаводського районного суду в Кременчуці.

27 січня о 1:30 годині перебуваючи у приміщенні секції загального користування лаявся в сторону інших двох людей  погрожував їм фізичною розправою та провокував на бійку. Порушник на судове засідання, що відбуло не з’явився. Варто зазначити, що справи про адміністративні правопорушення які підпорядковані суду, то стягнення можуть бути накладені не пізніше, як через три місяці з дня вчинення правопорушення.

Тож суддя постановила, що справу по хулігану у зв’язку із закінченням термінів накладання стягнення за це правопорушення. Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим або його представником протягом десяти днів з дня винесення.

Того ж дня суддя  Ліна Обревко розглянула матеріал, що надійшов з поліції про притягнення до адміністративної відповідальності чоловіка за статтею 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Вчинення домашнього насильства).

Згідно з протоколом, 19 квітня о 20:00 чоловік стусав, штовхав, завдавав ляпасів, а також ображав нецензурною лайкою свою дружину. Унаслідок чого їй могла бути завдана шкода фізичному та психологічному здоров`ю. Кривдник і раніше притягувався до відповідальності за статтею про домашнє насильство по відношення до жінки. 

Суддя визнала винним чоловіка у скоєнні адміністративного правопорушення передбаченого частиною 2 статті 173-2 КУпАП (Повторне вчинення домашнього насильства) і наклала на нього стягнення у вигляді штрафу сумою в 340 грн. Також з нього буде стягнутий судовий збір розміром в 605,6 грн.   Постанова може бути оскаржена.

Клим Соколов

Фото ілюстративне


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися