27 лютого 2024 12:00
Перегляди: ...

Перші подробиці.
Директор комунального підприємства «Глобинське» Олег Клімов, якого підозрюють у вимаганні 10% «відкату» від тендеру на ремонті укриття у Глобинській міськлікарні і який заявляв, що буде відстоювати свою честь та гідність у суді, звільнився з займаної посади.
Про це «Кременчуцька газета» дізналася з власних джерел.
За їх даними, О.Клімов написав заяву про звільнення з роботи за власним бажанням.
Раніше він склав депутатські повноваження.
Нагадаємо, Аби не кидати тінь на партію Президента: депутат Клімов, який склав повноваження народного обранця.
Олег Булашев
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію





























































