Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понедельник, 14 Октября 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Дівчача бійка у Кременчуці: через насіння студентка відпрацьовуватиме на громадських роботах

 

1 июля 2019 14:00

Тягалися за волосся, билися руками, ногами і віником.

Днями Крюківський районний суд Кременчука у відкритому судовому засіданні розглянув справу ч. 2 ст. 125 (Умисне легке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України.

Про це йдеться в Єдиному реєстрі судових рішень.

Так, раніше не судима студентка Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського 9 квітня 2018 року, на ґрунті раптово виниклих неприязних стосунків з потерпілою, умисно нанесла їй один удар правою рукою, стиснутою в кулак у вилицеву ділянку голови зліва та один удар в область правого ока, два удари правою ногою та три удари віником в область тулуба. Після чого схопила потерпілу за волосся та нанесла їй два удари правою ногою в область тулуба. Потерпіла отримала тілесні ушкодження у вигляді закритої черепно - мозкової травми, струсу головного мозку, подряпини на слизовій нижньої губи справа, синців на нижній повіці правого ока, в ділянці крижа. На передній поверхні лівого стегна, які утворилися від неодноразової ударної дії тупих твердих предметів, відносяться до легких тілесних ушкоджень, що спричинили короткочасний розлад здоров`я.

Обвинувачена в судовому засіданні вину в інкримінованому їй злочині визнала частково. Кременчужанка вказала, що її дії були самозахистом від нападу потерпілої. Вона била лише руками і не в обличчя.

Дівчина розповіла, що того дня вони лузали насіння на лавці біля під`їзду  одного з будинків міста.

Через кілька хвилин з під`їзду вийшла потерпіла з матір’ю. Мати зробила дівчатам зауваження і зайшла в під`їзд.

А потерпіла почала нецензурно лаятися в бік дівчат, при цьому її мати, вийшовши з віником в руці, кинула його обвинувачуваній в обличчя. Дівчина теж кинула віник. Вона почала йти звідти, але потерпіла підбігла ззаду і вдарила їй рукою по спині. Натомість дівчина почала бити потерпілу віником. Між жінками зав’язалася бійка.

Розбороняти їх прибігли знайомі хлопці.

 Зі слів обвинувачуваної, потерпіла погрожувала їй, кажучи «замовляти гроб» та що вона «не жилець», тощо. Обвинувачувана розповіла, що після цього вона пішла до під`їзду забрати велосипед та рюкзак, а мати потерпілої вже щось викинула з нього. За такі дії дівчина штовхнула жінку рукою в плече.

Знову зчинилася бійка, коли потерпіла тягала за волосся обвинувачувану, їх знову розборонили хлопці.

Після цього дівчина забрала рюкзак і поїхала з подругою на велосипеді. У подальшому вона зателефонувала матері і повідомила про те, що сталося. Молода кременчужанка зазначила, що  медичну експертизу не проходила, але робила обстеження на магнітно-резонансному томографі і лікувалася. Потерпілу ногами не била, за волосся не хапала. Окрім цього, матері потерпілої дала ляпас за те, що вдарила її кулаком по спині.

Мати обвинувачуваної в судовому засіданні заявила, що вважає, що донька захищалася. Цивільний позов потерпілої не визнала.

Побита в судовому засіданні розповіла, що того дня перебувала в гостях у своєї матері. Біля під`їзду вони побачили дівчат, які лузали насіння і лушпиння кидали на асфальт. Мати зробила їм зауваження і сказала, щоб перестали смітити. У відповідь обвинувачувана в грубій формі з ненормативною лексикою відповіла матері. І тут зав’язалася баталія з лайкою, віником та тяганням за волосся.

Дівчина зазначила, що даним злочином їй спричинені душевні та моральні страждання, які обійшлися їй перенесеними фізичними та моральними стражданнями внаслідок тілесних ушкоджень, у емоційних та душевних стражданнях, яких вона зазнала у зв`язку з неправомірними діями обвинуваченої та у результаті перенесеного нервового потрясіння в неї порушився нормальний життєвий уклад, тощо. Цивільний позов підтримала в повному обсязі.

Вивчивши і дослідивши матеріали справи, суд прийшов до висновку, що незважаючи на часткове визнання обвинувачуваною своєї вини у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.125 Кримінального кодексу України, її вина повністю підтверджується показаннями як самої обвинуваченої, так і потерпілої, свідків та іншими доказами по справі.

Тож суд визнав обвинувачувану винуватою за ч.2 ст.125 КК України та призначив покарання у виді 120 годин громадських робіт.

Вирішили стягнути з обвинувачуваної на користь потерпілої завдану моральну шкоду в розмірі 3 тис грн.

Вирок може бути оскаржений до Полтавського апеляційного суду через Крюківський районний суд Кременчука протягом 30 днів з дня його проголошення шляхом подання апеляційної скарги.

 

 

Антоніна Озерна

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться