19 червня 2023 08:15
Перегляди: ...

Вона брала гроші за оренду чужої квартири, а потім блокувала зв'язки з клієнтами.
27-річна мешканка Полтавщини здавала в оренду квартири, які сама винаймала на добу. Про це інформують у пресслужбі ГУ НП області.
Фігурантка справи брала з клієнтів гроші заздалегідь, а потім припиняла з ними зв'язок. Потерпілі – щонайменше четверо людей. Вони відгукувалися на оголошення, яке в інтернеті публікувала дівчина, домовлялися за тривалість оренди та сплату й перераховували гроші.
Поліція відкрила провадження за ч.ч. 1, 2 ст. 190 ККУ (шахрайство, вчинене повторно). Громадянці, яка обманювала людей, збираються обрати запобіжний захід.
Артем Кузьменко
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію






























































