11 січня 2020 15:00
Перегляди: ...

Фотофакт.
«Диво-ялинку» помітили у Кременчуці. Відповідну світлину розмістили в одній із соцмереж.
Як видно із світлини, деревце прикрашене різноманітним непотребом, як то пляшками з-під йогурту чи алкогольних напоїв.
«Ялинка Синього Легіону», - підписали світлину.
Помітили таку незвичайну інсталяцію біля «бункера» в районі ліцею №5.
Нагадаємо, Перші пішли: у Кременчуці новорічні ялинки вже помічені на смітнику
Ніка Назарова
Фото H.Kremenchug
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию






























































