
"Впевнений, що ми переможемо, все буде Україна, все буде Кременчук".
Сьогодні мер Кременчука Віталій Малецький відвідав у місті ще одне приміщення - четвертий гуртожиток, що облаштовують для внутрішньо переміщених осіб, які евакуйовуються до нас з інших регіонів.
"Дякуємо всім нашим будівельникам, електрикам. сантехнікам, малярам - усім тим, хто сьогодні створює нові квартири, нові кімнати для наших вимушених переселенців, для біженців. Вони справді створюють надію на перемогу, створюють впевненість і роблять усе для того, щоб кожен українець, який переїде до Кременчука, мав впевненість у завтрашньому дні та нашій перемозі", - сказав мео.
Та подякував команді підприємства "Союзрембуд" і його субпідрядникам.
"Впевнений, що ми переможемо, все буде Україна, все буде Кременчук", - підсумував мер.
Нагадаємо, У Кременчуці оглянули блочні кімнати, підготовані для внутрішньо переміщених осіб
Аріна Алініна





























































