Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Для заводу в Казахстані відвантажено партію шасі КрАЗ-63221


7 августа 2019 17:30

Встановили паливний бак із правої сторони на зазначеній відстані від передньої вісі, обладнали супутниковою системою навігації.

Петропавлівський завод важкого машинобудування (Казахстан) отримає шасі КрАЗ-63221, на яке планується встановити обладнання для нафтопромислу. Про це повідомили на сторінці AutoKrAZ у Фейсбуці.

«ПЗВМ» неодноразово замовляв на «АвтоКрАЗі» подібну продукцію, що безвідмовно працює уже не один десяток років. Тож оцінює автозавод як стабільного, перевіреного роками, надійного економічного партнера.

Технічні характеристики автомобільного шасі КрАЗ-63221: колісна формула 6×6, вантажопідйомність 18 100 кг, двигун — WP10, екологічний стандарт двигуна — Євро-5, потужність двигуна — 375 к.с., тип кабіни — капотна, тримісна, колір — білий. Автозаводці виконали умови замовника, що зумовлені конструкційними особливостями надбудови (устаткування для нафтогазового комплексу): встановили паливний бак із правої сторони на зазначеній відстані від передньої вісі, обладнали супутниковою системою навігації.

Загалом, модельний ряд шасі КрАЗ, що виготовляє Кременчуцький автозавод, налічує більше 10 базових двох-, трьох- і чотиривісних моделей вантажопідйомністю до 30 тон капотного та безкапотного компонування.

Крани, екскаватори, бетонозмішувачі, автоцистерни, а також устаткування для нафтогазового комплексу, гірничодобувної та лісозаготівельної галузей, будівництва, дорожнього та комунального господарств — це далеко не повний перелік спецнадбудов, які ось уже понад півстоліття надійно функціонують на базі автомобілів-шасі КрАЗ.

Нагадаємо, «АвтоКрАЗ» випустив більше 25 новітніх зразків техніки за останні 5 років для різних секторів економіки

Зручні вахтовки на базі шасі КрАЗ-5401Н2 для Полтавського ГЗК

«КрАЗи – це фантастично. Це те, що потрібно армії, миротворчим місіям».

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться