Вы здесь

Дніпро-1 переграв Ворсклу в битві за вихід у півфінал Кубка України

8 апреля 2019 09:30

Визначено ще один  клуб першої ліги, який опинився в півфіналі Кубка країни.

У матчі 1/4 фіналу Кубка України з футболу спортивний клуб "Дніпро-1" на рідному стадіоні в Дніпрі переміг "Ворсклу" з рахунком 1:0.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на офіційний сайт Федерації футболу України.

У першому таймі команди голів не забивали. На 77-й хвилині зустрічі Станіслав Куліш вивів дніпрян уперед, замкнувши простріл партнера.

Через 5 хвилин Ігор Когут подвоїв перевагу господарів поля. Таким чином, СК "Дніпро-1" приєднується до "Зорі" і "Інгульця", які раніше вийшли в півфінал Кубка України. Останній півфіналіст визначиться в поєдинку "Шахтаря" і "Динамо".