Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Среда, 20 Марта 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

До Франції відправлять громадянина РФ для ув’язнення

 

16 августа 2018 12:20

Справа перебуває на особливому контролі керівництва прокуратури.

 

Прокуратура Полтавської області вживає активних заходів щодо екстрадиції громадянина РФ до Французької Республіки для відбування покарання, незважаючи на його спроби усіляко затягнути процес та вийти з-під варти, щоб не відповідати перед законом.

Про це повідомили в прес-службі прокуратури Полтавської області.

Прокуратура Полтавської області, на підставі доручення Міністерства юстиції України, здійснила екстрадиційну перевірку стосовно громадянина РФ щодо видачі його компетентним органам Французької Республіки для відбування покарання у виді 3 років позбавлення волі.

Зважаючи на те, що підстав для відмови у видачі громадянина відсутні, Міністерством юстиції України видано наказ про його екстрадицію компетентним органам Французької Республіки для виконання вироку суду. Не погоджуючись із таким рішенням, чоловік вніс апеляційну скаргу.

За клопотанням прокуратури Полтавської області, до вирішення Міністерством юстиції України питання щодо його видачі та фактичної передачі до Французької Республіки, громадянину обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб.

Вказана справа перебуває на особливому контролі керівництва прокуратури Полтавської області, правопорушник постане перед судом, не дивлячись на його спроби затягувати процес.

Поряд із цим, органи прокуратури Полтавської області розпочинають брати  активну участь у співробітництві з міжнародними організаціями та інституціями у спільній боротьбі із міжнародною злочинністю.

 

За інформацією джерела.

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться