Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
COVID-2019
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

До ювілею КВБЗ готується виставка пасажирських вагонів


27 июля 2019 14:00

До 150-річчя Крюківського вагонобудівного заводу

На нараді у корпусі пасажирського вагонобудування начальник управління виробництвом Богдан Столбов акцентував увагу присутніх, що під час святкування 150-річчя Крюківського вагонобудівного заводу буде розгорнуто дві виставки продукції підприємства.

Одна – це натурні зразки вантажних вагонів різних років випуску і різноманітного призначення. Друга – зразки транспорту соціального призначення. Він повідомив, що вагонобудівникам та гостям заводу планують показати низку пасажирських вагонів різних моделей. Серед них вагон спальний типу СВ, вагон спальний купейний, вагон міжнародного класу габариту RIC, а також багажний вагон та вагон-ресторан.

Отже, Богдан Олександрович наказав виробничникам підготувати ці зразки до виставки.

Із досвіду минулих років ми пам’ятаємо, що виставки транспорту соціального призначення завжди мали неабияку популярність. Згадаємо 140-річчя Крюківського вагонобудівного у 2009 році, коли  був день відкритих дверей, і заводчани залюбки показували пасажирські вагони, котрі вони виготовляють, дітям та онукам, сусідам та друзям.

У дні 10-річчя  галузі пасажирського вагонобудування, яке ми відзначали у 2011 році,і. Тоді широким колам громадськості вперше був презентований міжрегіональний швидкісний двосистемний електропоїзд, що тільки згодом отримав маркування ЕКр-1 та назву «Тарпан». Віримо, що оті миттєвості першого знайомства з небаченою досі потужною вітчизняною рейковою технікою запам’яталися багатьом на роки.

 

За матеріалами прес-служби КВБЗ

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться