Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понедельник, 27 Января 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Полтавська облрада передала на приватизацію нежитлові будівлі Кременчуцької станції дезінфекції № 2: в якому стані дані будівлі (Доповнено)

 

25 июля 2019 11:25

Фотозвіт Кременчуцької газети.

На сесію Полтавської облради, яка на початку травня відбудеться у Миргороді, винесено проект рішення «Про приватизацію шляхом продажу на аукціоні нежитлових будівель та споруд за адресою: м. Кременчук, вул. Сущинського, 3»

«Приватизувати шляхом продажу на аукціоні нежитлові будівлі та споруди Кременчуцького медичного комунального підприємства по профілактичній дезінфекції № 2 за адресою: м. Кременчук, вул. Сущинського, 3, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області, балансоутримувач – управління майном обласної ради»,- сказано в проекті рішення.

Згідно з документом, планується підготувати та забезпечити опублікування на офіційному веб-сайті Полтавської обласної ради та в електронній торговій системі інформації щодо прийняття рішення про приватизацію об’єкта протягом 5 робочих днів з дня ухвалення цього рішення; утворити аукціонну комісію для продажу нежитлових будівель та споруд Кременчуцького медичного комунального підприємства по профілактичній дезінфекції № 2 за адресою: м. Кременчук, вул. Сущинського, 3; провести інші, передбачені чинним законодавством, заходи для здійснення приватизації об’єкта.

Проектом рішення планується організацію виконання рішення покласти на управління майном обласної ради, контроль за його виконанням – на постійну комісію обласної ради з питань бюджету та управління майном.

У пояснювальній записці до рішення сказано, що прийняття даного рішення дозволить збільшити надходження до обласного бюджету, адже кошти, одержані від продажу майна, інші надходження, безпосередньо пов’язані з процесом приватизації (суми штрафних санкцій за несвоєчасні розрахунки за придбані об’єкти приватизації тощо), зараховуються у повному обсязі, крім плати за участь.

Кременчуцька газета відправилася на місце аби подивится на об’єкт приватизації. Це - одноповерхові будівлі. В одній колись розміщувалося перше відділення міліції, а згодом і дезстанція. Друга будівля вже непридатна для роботи в ній. Поруч з будівлями є гараж. 

Сьогодні частина однієї з будівль, де ще недавно працювали медики, зачинена, а частина – ні. Саме у відчиненій частині можна побачити розкрадену мережу опалення, проте газовий лічильник – на місці.

Більше того, що ми побачили – у фотографіях Кирила Воронцова.

Вже спілкуючись з мешканцями вулиці, ми дізналися, що скоріш за все будівлю продадуть з аукціону і хто її придбає - замість розвалюхи збудує котедж.

Зазначимо, поруч з Першою міською лікарнею є ще одне колись сучасне приміщення дезстанції. Воно було розкрадено і зараз стає пам’ятником недбалості. Матеріал про це незабаром ви зможете прочитати на нашому сайті. Цей витвір безгосподарності також належить облраді.

Доповнено.

Cьогодні, 25 липня, депутати Полтавської облради прийняли рішення про приватизацію шляхом продажу на аукціоні нежитлових будівель та споруд за адресою: м. Кременчук, вул. Сущинського, 3.

 

 

Олег Булашев

Фото Кирило Воронцова

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться