Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
COVID-2019
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Кременчуцькі МАНівці, які отримали високі здобутки на обласному етапі, «пролітають» з відпочинком в таборах з доплатою від міста


29 мая 2019 11:45

Чиновники радять приходити наступного року.

Дев’ятикласниця Вікторія цього року успішно представила Кременчук на обласному етапі-захисту робіт Малої академії наук у Полтаві.

Дівчина вперше брала участь і здобула третє місце. Як дитина, яка має досягнення в навчанні і науковій роботі, вона може скористатися відпочинком в таборі з частковою компенсацією.

Цим правом і скористались батьки дівчинки, подавши через Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) необхідні документи.

На руки отримали довідку, в якій вказано, що дитину включили до електронного даних дітей для направлення на оздоровлення.

Мати дівчинки звернулася до управління у справах сімей та дітей та поцікавилась, чи зможе її донька цього року відпочити в таборі.

Та тут чекало розчарування. Дитина у списку під номером 690 і вірогідніше за все відпочинок у таборі цього літа «пролітає».

 Адже цього року за рахунок міського бюджету закупили 370 путівок.

І тут найцікавіше: мати зареєструвала документи 11 березня 2019 року. Бо лише у кінці лютого - на початку березня у Полтаві проходив обласний етап захисту робіт МАН. І раніше подати документи не мали змоги аж ніяк.

Самі ж працівники управління у справах сімей та дітей зазначили, що власне реєстрація почалась ще з 4 січня цього року. І ті, хто зробили все раніше – мають більші шанс.

«Я поцікавилась, чому така несправедливість. Учасника МАН НЕ МАЮТЬ НІЯКОЇ МОЖЛИВОСТІ надати раніше документи. Невже не можна зробити окремо чергу на путівки для цих дітей. Та, кажуть, що для всіх одна черга. Тепер виходить, що діти захищають честь міста, а місто повертається задом», - зазначила мати Вікторії Олена.

Варто нагадати, що цього року кременчуцька команда була найчисельнішою: на захист поїхало 111 учнів. 92 призових місця отримали кременчуцькі юні науковці. Із них – 19 перших місць. І ці діти НЕ МОЖУТЬ скористатися путівками.

Жінці фахівці міськвиконкому порадили прийти наступного року і тоді й зареєструватися на відпочинок.

«У мене донька закінчила 9-ий клас, то ще матимемо спробу «прорватися» до табору. А багато серед призерів десятикласників. У них вже шансу не буде», - бідкається жінка.

 

Марина Соловей

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться