Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Середа, 22 Березня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Кременчуцькі рятувальники отримали унікальну для Полтавщини спецтехніку: і на ліквідацію завалів задіяти можна, і на ДТП

Ми в Telegram

10 березня 2023 11:15

Працівники ДСНС не можуть натішитися.

Сьогодні кременчуцькі рятувальники отримали нову спецтехніку. Її представили на базі ДРПЧ 14.  Від Головного управління ДСНС України у Полтавській області отримали два нові аварійно-рятувальні автомобілі.

Заступник начальника Кременчуцької районної військової адміністрації Артем Даценко (на фото зліва, авт), який був присутній на заході, нагадав, що вчора відбулося призначення нового керівника кременчуцьких рятувальників Олексія Стеценка. І сьогодні вже новопризначений начальник розповів про новинки.

«Зокрема, наше місто отримало автомобіль. Спеціальний рятувальний автомобіль середнього призначення, який можна використовувати для наслідків дорожньо-транспортних пригод, а також ліквідації завалів, руйнувань будівель і споруд», - розповів Олексій Стеценко.

Він показав новеньку машину, яка оснащена усім необхідним для роботи працівників ДСНС у різних ситуаціях.

«Отримали ще автомобіль на базі «Рено». Він буде на базі загону рятувального призначення – водолазної служби. У автомобілі знаходиться необхідний інвентар, а також причіп із човном. Він мобільного типу і його можна використовувати для рятування людей на воді.  Човен обладнаний новітньою навігацією, новітнім мотором, що дає можливість оперативніше, швидше дістатися до постраждалих», - його слова.

Використовувати нову техніку працівники ДСНС будуть на території всього Кременчуцького району, тобто, якщо потрібно, то виїжджати і в ту ж Козельщину чи Глобине.

А Олексій Стеценко акцентував увагу на тому, що ця техніка унікальна не лише для нашого району, а й Полтавщини.

«Лише один цей автомобіль для військового часу дуже актуальний. Ворог нам завдає ударів, а наша служба одна із перших виїздити на місце події. Її ж головне призначення - розбір конструкцій. Таких ще не було на оснащенні», - говорить Стеценко.

Хто тішиться новою технікою, так це ті, хто безпосередньо працює у найскладніших ситуаціях.

Рятувальник-водій Олександр Олександрович показує і «болгарку», якорю буде зручно різати арматуру. (Це коли трапляються завали). Показує маленький пристрій для зняття каблучок з пальців (таке теж нерідко трапляється).

Особливо корисний пристрій – щогла, що виїжджає із даху автомобіля, на якому обладнано потужний ліхтар, що освічує території місця події.

А є і переносний ліхтар.

Не можна не згадати найрізноманітніші пристрої, що допомагають рятувальникам у складних ситуаціях – ноші, драбини, електропилка, балони з киснем тощо.

Уже зрозуміло, що цей автомобіль не буде без роботи. Адже надзвичайні події, куди викликають кременчуцьких рятувальників, стаються у нашому місті щодня.

Довідково

Аварійно рятувальний автомобіль -  САРМ-С на базі IVECO Daily;САРМ-С (Спеціальна аварійно рятувальна машина середнього типу); автомобіль САРВС на базі RENAULT MASTE- САРВС (спеціалізована аварійно-рятувальна водолазна станція), RENAULT MASTER , призначені для оперативної доставки водолазів,
спеціального спорядження ,обладнання та майна до місць проведення водолазних робіт ,проведенні підводної розвідки та порятунку постраждалих на воді, а також планово-попереджувальних обстежень дна,гідроспоруд на річках,озерах внутрішніх водоймах і в прибережній зоні морів 

Нагадаємо,  У Кременчуці новий головний рятувальник: раніше керував підрозділом ДСНС у Горішніх Плавнях та працював у нашому місті

 

 

Світлана Павленко

Фото, відео авторки

 

 

 

 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися