Кременчуцька газета
Середа, 31 Травня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Дві студентки КрНУ семестр навчатимуться у Вищій школі Європейських і регіональних досліджень

21 березня 2023 07:00

Грантом від Erasmus+ передбачена можливість здійснення між KrNU та VSERS обмінів студентів протягом трьох років – тобто протягом наступних двох років кременчуцькі студенти теж зможуть поїхати на навчання до Чехії.

Навчання триватиме з 6 березня по 6 травня 2023 року. У Чехії студентки перебуватимуть за програмою кредитної академічної мобільності Erasmus+. Усі витрати, пов’язані з їх участю у зазначеній програмі відшкодовуються за рахунок гранту від Erasmus+*.

Обмін студентів став можливим завдяки участі Кременчуцького національного університету ім. М. Остроградського (KrNU) у програмі кредитної академічної мобільності Erasmus+ «КА1 – мобільність викладачів і студентів вищих навчальних закладів». А також завдяки угоді про співробітництво, укладеній між КрНУ та Вищою школою Європейських і регіональних досліджень (VSERS).

Грантом від Erasmus+ передбачена можливість здійснення між KrNU та VSERS обмінів студентів протягом трьох років – тобто протягом наступних двох років кременчуцькі студенти теж зможуть поїхати на навчання до Чехії.

Наразі ж конкурсний відбір для участі у програмі кредитної академічної мобільності Erasmus+ пройшли студентки ІІІ курсу денної форми навчання (група МК-20-1; кафедра бізнес-адміністрування, маркетингу і туризму; факультет економіки і управління КрНУ):

– Анастасія Бунак;

– Анастасія Кущ.

Викладання для учасників програми Erasmus+ вестиметься англійською мовою. Тому під час конкурсного відбору особливу увагу було надано знанню англійської. Рівень володіння англійською мовою обох студенток був визнаний таким, що відповідає заявленим вимогам. Вони вже перебувають у Вищій школі Європейських і регіональних досліджень, розташованій у місті Чеські Будейовіце.

Довідково:

Erasmus+* – це Програма міжнародної співпраці Європейського Союзу з іншими країнами світу у сфері освіти, молоді та спорту.

Бюджет Програми 2021-2027 рр. становить більше 28 мільярдів євро.

Програма підтримує можливості навчальної та академічної мобільності в освіті та для молоді, проєкти та партнерства, розвиток стратегій і співпраці, професійні мережі та відкриті ресурси.

Еразмус+ популяризує пріоритети і заходи, визначені в Європейському освітньому просторі (European Education Area), Плані дій з цифрової освіти (Digital Education Action Plan) та Європейській програмі розвитку компетентностей (European Skills Agenda).

Україна, територія якої визнана міжнародним правом, є країною-партнером Програми у складі країн Східного Партнерства – Регіон 2.

У цьому статусі українські організації мають доступ до участі в конкурсах як монобенефіціари чи у складі партнерств з декількох країн Програми: як заявники до 3 напрямів 9 конкурсів, та як партнери до 12 напрямів 34 конкурсів.

Для України Еразмус+ відкриває можливості мобільності та співпраці у таких сферах:

– вища освіта;

– професійна (професійно-технічна) та фахова передвища освіта;

– шкільна освіта;

– освіта дорослих;

– молодь;

– спорт.

Важливо: з 2022 року Росія і Білорусь не мають доступ до Програми ЄС Еразмус+.

 

За матеріалами прес-служби КрНУ


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися