25 липня 2018 08:55
Перегляди: ...

Дівчинку з Горішніх Плавнів госпіталізували до лікарні у Полтаві.
Дворічна дитина напилася побутової хімії. Про це повідомили у прес-службі Управління з питань цивільного захисту Полтавської облдержадміністрації.
Малолітню мешканку Горішніх Плавнів направили до дитячої міської клінічної лікарні м. Полтави. Дитина отримала хімічні опіки ротової порожнини та стравоходу.
Нещасний випадок стався в побуті, внаслідок вживання побутової хімії. Стан здоров’я хворої – задовільний.
Антоніна Озерна
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию






























































