Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понедельник, 19 Августа 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

#ДВС_діє: не лише стягуємо аліменти, а й допомагаємо знайти роботу

 

12 февраля 2019 08:15

Державна виконавча служба області звітує про виконану роботу.

11 лютого 2019 року начальник Управління державної виконавчої служби області Віталій Коноз дав прес-конференцію для місцевих засобів масової інформації та громадськості. Він проаналізував результати роботи державних виконавців за січень цього року.

Одним з ключових і пріоритетних напрямів роботи Мін'юсту та Головного територіального управління юстиції у Полтавській області є виконання рішень про стягнення аліментів. У січні 2019 року державні виконавці стягнули на користь дітей 18 млн грн аліментів, з яких 6 млн грн саме завдяки дії законів #ЧужихДітейНеБуває.

«На сьогодні на виконанні у відділах державної виконавчої служби ГТУЮ у Полтавській області перебуває 23 209 виконавчих документів про стягнення аліментів: по 12 251 документу стягнення аліментів проводиться із доходів боржників, а 10 958 документів перебуває безпосередньо в органах ДВС ГТУЮ у Полтавській області. Однак,  по 3 385 документах примусове виконання ускладнюється у зв'язку з  відсутністю роботи та майна у боржників», - повідомив Віталій Коноз. 

Власне, вирішити саме такі проблемні питання   покликані підписані Меморандуми про співробітництво між Державною службою зайнятості, Державною службою України з питань праці та Міністерством юстиції України. Ці документи дозволять забезпечити обмін з Державною службою зайнятості інформацією щодо вакантних посад.  Завдяки чому, буде надаватися можливість боржникам добровільно працевлаштуватися на роботу, а у разі з’ясування фактів отримання боржником заробітної плати у конверті,  державний виконавець надаватиме інформацію про факти незаконного отримання коштів органам Держслужби з питань праці.  Якщо неплатники не бажають самостійно працювати й отримувати дохід, щоб виконувати свій обов’язок перед дітьми, виконавча служба направлятиме їх на роботу через інструмент суспільно корисних робіт. Злісні ж неплатники потраплять за грати. Так у січні  2019 року чотирьом боржникам, які ухилялися від виконання суспільно корисних робіт, змінено міру покарання на адміністративний арешт.

 

За інформацією джерела

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться