Кременчуцька газета
Четверг, 30 Травня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

Ексдиректор КВБЗ Мельник через суд вимагає завод поновити його на роботі

9 листопада 2023 16:30

Судова справа.

Вчора, 8 листопада, у Крюківському районному суді Кременчука пройшло засідання по справі №537/1919/23 за позовом Сергія Мельника, колишнього директора з виробництва Крюківського вагонобудівного заводу, до самого заводу. Він прохав суд:

- визнати причини пропуску строку для звернення до суду за захистом прав та законних інтересів позивача поважними та поновити йому термін для подання позовної заяви про визнання незаконним наказу про звільнення, поновлення на роботі та стягнення середнього заробітку за період з 09 листопада 2021 року по 18 липня 2022 року включно;

- визнати незаконним та скасувати наказ № Ю2-ОС від 04.02.2022 року виданий ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод», яким позивача звільнено з посади директора виробництва ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» на підставі п.4 ч.1 ст. 40 КЗпП України;

- поновити позивача на посаді директора виробництва ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» з 09.11.2021 року;

- стягнути з ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» на користь позивача середній заробіток за період з 09 листопада 2021 року по 18 липня 2022 року включно.

Ще 19 липня від представника заводу надійшло клопотання про виклик у якості свідків осіб, які працюють у ПАТ «КВБЗ» та які підтвердять про обізнаність позивача про його поновлення на роботі у 2021 році та про ознайомлення останнього з наказом про його звільнення з підприємства за прогули у лютому 2022 року.

2 жовтня від представника Мельника надійшла заява про приєднання письмових доказів до матеріалів справи, а саме копій документів з цивільних справ №537/3647/20 та №537/3647/20.

Також стороною позову було подано клопотання про виклик та допит в якості свідка дружину Сергія Мельника. Це дасть змогу підтвердити, що позивач дізнався саме від неї про наявність наказу про звільнення, так як з вересня 2020 року Мельник перебуває на військовій службі за контрактом.

Також подано заяву про огляд відеофайлів з телефону позивача та долучення їх як доказів. Ще один з клопотань позивача стосувався витребування з ГУ ДПС Полтавщини відомості про подання КВБЗ уточнюючих податкових розрахунків про суму доходу на користь платників податків фізосіб за третій квартал 2020 року й інших документів звідти, а також з ГУ Пенсійного фонду Полтавщини.

Дані відомості мають значення для справи, а саме для спростування доводів відповідача про нібито негайне виконання рішення Крюківського районного суду Кременчука від 8 листопада 2021 року по цивільній справі №537/3647/20 в частині поновлення на роботі та виплати середнього заробітку Мельнику С.В. При цьому, на запит адвоката було відмовлено, а тому прохає суд витребувати вказані документи.

В судовому засіданні представник відповідача Логашкін С.С. прохав відмовити у задоволенні клопотань представника позивача вказуючи, що вони подані з порушенням процесуального строку та підстави вказані представником не є поважними.

Суд, заслухавши представників сторін, дослідивши матеріали справ, ухвалив клопотання представника відповідача про виклик та допит свідків, а також клопотання позивача про виклик свідка. Також вирішили приєднати копії документів з двох вищезазначених цивільних справ, витребувати документи з ГУ ДПС та ГУ Пенсійного фонду області.

 

 

Артем Кузьменко


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися