
Швидко і тихо-мирно розібрались народні обранці.
Сьогодні у Кременчуці зібрали депутатів на позачергову сесію міськради. Питання в порядку денному було одне і два додаткових, а ще декілька депутатських запитів на додачу. Тож впорались народні обранці Кременчука швидко.
Також було помітно, що депутатів відірвали від різдвяно-новорічних свят. Бо дехто з колегами бурхливо щось обговорював, а дехто сидів, обхопивши голову.
Не було звичного дефіле в сукнях і костюмах у жінок. Чоловіки-депутати змінили краватки і костюми на светри і джинси.
Журналіст звернули уваги, що чи то не було "гострих" питань, чи то настрій був зовсім не робочий: адже перша сесія в новому 2019 році пройшла, як то кажуть, тихо-мирно.
У січні на сесію депутати міськох ради вже не зберуться - чергова 35 сесія 7 скликання відбудеться 21 лютого у Великій залі міськвиконкому.
Світлана Павленко
Фото Кирила Воронцова













































































