19 листопада 2021 15:30
Перегляди: ...

Фоторепортаж.
Фотокореспондент Кременчуцької газети вчора вийшов в місто після двотижневохї самоізоляції, повязанної із перенесенням коронавірусної хвороби.
«Таке враження, що ти не в рідному Кременчуці, а десь в іншому місці. Якісь інші і пішоходи на вулицях, інші вітрини магазинів, та якось автомобілі їдуть не так», - говорить хлопець.
За його словами, все здалось дивним і незвичайним.
До речі, подібні відчуття виникали і в інших людей, які здолали «корону». Цим вони ділились з журналістами нашого видання.
Щоб не писати багато - пропонуємо переглянути фото Кременчука в об'єктиві Кирила Воронцова.
Світлана Павленко
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

























































































