Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Неділя, 20 Червня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Фракція "Європейська солідарність" в Кременчуцькій міській раді саморозпустилася

 

 

3 вересня 2020 11:35

Р.Ульянов назвав причини такого кроку.

 

Сьогодні на сесії Кременчуцької міської ради депутат міськради Руслан Ульянов зачитав заяву депутатської фракції "Європейська солідарність" в Кременчуцькій міській раді.

"1 вересня 2020 року відбулось засідання фракції політичної партії «Європейська солідарність» в Кременчуцькій міській раді.

На засіданні фракції було заслухано доповідь керівника місцевої організації політичної партії «Європейська солідарність» в м. Кременчуці та обговорено ситуацію, що склалась навколо місцевої організації політичної партії напередодні місцевих виборів жовтня 2020 року.

Депутати фракції інформують громадськість та міську раду про те, що напередодні мав місце факт призначення керівника місцевого виборчого штабу партії «Європейська солідарність» в м. Кременчуці щодо підготовки та проведення виборів без узгодження та обговорення відповідної кандидатури з місцевою організацією партії та діючими депутатами міської ради. Про факт призначення керівника штабу депутати міської ради від політичної партії «Європейська солідарність» дізнались з повідомлень ЗМІ.

27 серпня 2020 року на сайті місцевого ЗМІ «Кременчуцький телеграф» було оприлюднене інтерв’ю керівника виборчого штабу О. Щербини https://www.telegraf.in.ua/kremenchug/10088811-polkovnik-scherbina-vozglavil-izbiratelnyj-shtab-es-i-rasskazal-chto-budet-s-vice-mjerom-pelipenko.html , в якому той зробив заяву, що не буде співпрацювати з керівником місцевої організації в Кременчуці, а на своїй сторінці в мережі фейсбук назвав депутатів фракції ( зі збереженням оригінального правопису) « фіолетово-коломойсько-шаповало-корупційною кагортою під порасолькою ЄС» яка « має бажання в подальшому красти бюджет Кременчука».

З боку контрольно ревізійних органів партії ні до діяльності депутатів, ні до діяльності керівника місцевої організації партії до сьогодні не було висловлено будь-яких зауважень",- сказано у заяві.

Далі Р.Ульянов розповів, що приймаючи до уваги, що призначення нового керівника штабу було здійснене з порушенням задекларованих партією в своєму статуті засад рівноправності, взаємоповаги її членів, самоврядування, та інформаційної відкритості (гласності), приймаючи до уваги риторику нового керівника штабу, який, нехтуючи нормами етики та партійних статутних засад дозволяє собі робити на шкоду репутації партії та її членів голослівні заяви, що ганьблять як членів фракції, так і принижують репутацію партії і ці заяви не лише не зустрічають осуду з боку керівництва партії, а і підтримуються народними депутатами від ПП «Європейська солідарність» та інші факти, про які розповів Р.Ульянов, депутати фракції дійшли до висновку, що зазначені обставини свідчать про порушення з боку керівництва ПП «Європейська солідарність» світоглядних цінностей та про явно виражену безпідставну недовіру обраним від партії депутатам Кременчуцької міської ради, що унеможливлює подальше існування фракції цієї політичної сили в Кременчуцькій міській раді.

"У відповідності до п. 4 ст. 11 Регламенту Кременчуцької міської ради фракція політичної партії «Європейська солідарність» в Кременчуцькій міській раді прийняла рішення про свій саморозпуск",- сказано у заяві.

Нагадаємо, Герой російсько-української війни Щербина очолив штаб Європейської Солідарності у Кременчуці

 

Олег Булашев

 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися