Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 21 Марта 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Газета міськради Горішніх Плавнів «Громадська думка» перетвориться на радіопередачу

 

2 января 2019 09:45

"Маємо амбітні плани – транслювати власні радіопередачі протягом 2 годин кожного дня, враховуючи вихідні й свята."

 

26 грудня вийшов останній номер газети «Громадська думка», в якому редакція повідомила, що планує переформатуватись у радіопередачу. Як відомо, 31 грудня сплив термін реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації. ЗМІ, які не роздержавились, з 1 січня 2019 року втратили реєстрацію.

Колектив редакції «дякує читачам за підтримку та не прощається». З таким повідомленням вийшов останній номер газети міської ради Горішніх Плавнів «Громадська думка».

«У складі комунального підприємства "Редакція міської газети "Громадська думка" працює міське радіомовлення. Маємо амбітні плани – транслювати власні радіопередачі протягом 2 годин кожного дня, враховуючи вихідні й свята. Точно назвати дату виходу в ефір першої радіопередачі в FM-форматі ми поки що не можемо. Але маємо надію, що це станеться у першому півріччі наступного року», - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, у грудні спливає термін, в який усі державні та комунальні газети повинні реформуватись. Це означає, що ці ЗМІ мають вивести із числа засновників державні і комунальні підприємства та здійснити перереєстрацію. На втілення цієї реформи було відведено три роки. Усього має роздержавитись 752 видання. Станом на 11 грудня 2018 року процес реформування повністю завершили 336 друкованих ЗМІ та редакцій.

 

detector.media

 

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться