Фотофакт.
Кременчук, не дивлячись на війну, вже відчуває подих новорічних свят. На площі Перемоги встановили головну ялинку міста, яка своєю величчю та гармонійною формою нагадує, що попереду свято, якого так чекають усі – від малечі до дорослих.
Вчора ми відвідали площу Перемоги, де встановлено ялинку. Це сталося, коли мікрорайон був тимчасово знеструмлений. Але навіть без освітлення ялинка випромінює особливу магію – її присутність створює відчуття спокою, тепла та надії.
Як стало відомо, урочисте запалення ялинкових вогнів відбудеться 5 грудня. Тоді зелена красуня засяє сотнями ліхтариків і даруватиме святковий настрій усім, хто приходитиме на площу.
А поки що навіть у тиші та без світла, ця ялинка залишається символом віри у краще майбутнє, об’єднуючи містян у передчутті зимової казки.
Такого ще не було - новорічні прикраси на головній ялинці Кременчука зробили із очерету
Як у Кременчуці відзначатимуть Новорічні та Різдвяні свята: ялинка, прикраси та безпека
Клим Соколов