Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вторник, 22 Января 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Головних лікарів більше не буде

 

31 августа 2018 16:00

Функції розподілять між двома новими посадами.

Посад головних лікарів з нового року не буде існувати. У Міністерстві охорони здоров’я підготували проект змін, який передбачає розподіл функцій головного лікаря між двома новими посадами: генерального директора/директора та медичного директора. Про це на своїй сторінці у Фейсбуку написала виконувачка обов’язків голови відомства Уляна Супрун.

Вона зазначає, що  головні лікарі тягнуть величезний масив роботи, який у багатьох розвинених країнах світу виконує два фахівці - директор, який займається ключовими адміністративними питаннями, та управлінець, що курує всі медичні процеси.

За її словами, це не просто перейменування посад головного лікаря та «начмеда». За новим документом, медичний директор стане самостійним управлінцем і стане незалежним від генерального директора, матиме повноваження приймати управлінські рішення самостійно, удосконалювати медичні послуги, організовувати пацієнтоорієнтоване лікування, самостійно підбирати медичні кадри, тощо.

«А генеральний директор займатиметься розвитком лікарні, координацією роботи закладу, залученням інвестицій, господарською діяльністю.

Наказ вступить у дію 1 січня 2019 року. Головні лікарі, які вже уклали чи укладуть трудові договори до того моменту, працюватимуть за старою моделлю - керуватимуть і адміністративними, і медичними процесами - до терміну, визначеного у договорі. Після завершення терміну дії договору головні лікарі зможуть пройти конкурс як на посаду генерального директора, так і на посаду медичного директора закладу охорони здоров’я» , - написано у Фейсбуку.

 

Олена Сінтюріна

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

 

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться