Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Среда, 5 Августа 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Подвійне свято: ветерани Кременчуцького шпиталю отримали вітання з нагоди Дня Перемоги, а медики - з нагоди 35-річчя закладу

 

8 мая 2019 16:05

Традиційний формат проведення свята змінили: вітання перемежовувались концертними номерами.

Сьогодні у Кременчуцькому обласному шпиталі для ветеранів війни подвійне свято.

З нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій Світовій війни вітали пацієнтів медичного закладу, а з нагоди 35-річчя створення госпіталю – трудовий колектив на чолі з начальником госпіталю Миколи Литвиненка.

Першим вітальним було його слово. М. Литвененко подякував кожному ветерану, запевнивши, що щодня всі працівники шпиталю віддають свої знання, свій досвід, аби кожен пацієнт відчував себе, як вдома, аби лікування було максимально ефективним.

Він згадав поіменно всіх керівників госпіталю у різні часи:Євгенію Тоболіну Бориса Нагайченка, Григорія Березу, Ніну Бурову.

«Протягом всієї історії Кременчуцький госпіталь був відкритий до новацій, завжди прагнув розвитку та вдосконалення процесу надання медичних послуг», - зазначив начальник госпіталь.

Сьогодні ж було змінено традиційний формат проведення свята: вітання перемежовувались концертними номерами.

Перед ветеранами і працівниками шпиталю виступили: дівчачий духовий оркестр «Роксолана», юні скрипалі, колектив «Любава», студенти Кременчуцького національного університету, співачка MARLEN.

Від міської ради шпиталь отримав кондиціонер, його вручив перший віце-мер Володимир Пелипенко з вітальними словами.

Смаколики до святкового столу передали від Кременчукм’яса. Голова профспілки підприємства Олена Кондратенко передала вітання від голови правління Ірини Дроздової. Вона подякувала, що всім колективом можуть долучитися до доброї справи: допомоги ветеранів. Традиційним подарунком від Кременчукм’яса був грошовий перерахунок.

Були вітання від інших підприємств: Крюківський вагонобудівний завод подарував кардіограф. А Всеукраїнський благодійний фонд «Джерело Дніпра» - тренажер і сертифікат на ремонт однієї палати.

А ще вітання і грамоти отримували працівники шпиталю.

Не можна не згадати, що захід проходив у сумний час, коли вшановують загиблих у Другій Світовій війні. В спільній молитві, яку провів  настоятель Свято-Миколаївського кафедрального собору Володимир Макогон, згадали жертв тих страшних часів.

А далі, як в пацієнтів, так і працівників госпіталю був звичайний день.  Процедури, призначення лікарів та інше.

Детальніше про сам шпиталь, як його створювали, як розбудовували читайте на сайті Кременчуцької газети найближчим часом.

 

 

Світлана Павленко

Фото Кирила Воронцова

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться