Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Суббота, 4 Июля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Під Кременчуком дітям проводять «Олімпійський тиждень»

 

12 сентября 2017 08:00

Дітей через фізичні вправи та відповідні привчають до здорового способу життя.

У місті Горішні Плані традиційно до нового навчального року та з нагоди Дня фізичної культури і спорту України з понеділка розпочали «Олімпійський тиждень».

Про веселі фізичні вправи-руханки, ознайомчі заходи та прогулянки у ЗОШ I-III ст. №2 Горішньоплавнівської міської ради повідомляють Горішні Плавні Online.

Рада школярів під керівництвом соціального педагога Д.С. Карнаух провела інформаційні хвилинки «Олімпійський рух в Україні», під час яких познайомила учнів з видатними спортсменами, що прославили наше місто.

У школі була проведена виставка малюнків та плакатів «Спорт і здоров’я». З 4 по 8 вересня 2017 року вчителі фізичної культури В.А. Біліченко та Є.О. Михасьов провели Олімпійські уроки.

У шкільній бібліотеці протягом тижня діяла виставка літератури на тему: «Олімпійський рух», яку організувала завідувач бібліотекою Т.К. Чернявська.

Родзинкою Олімпійського тижня стало проведення Дня здоров'я, який розпочався святковою лінійкою на шкільному подвір’ї, де В.А. Біліченко влаштував цікаву олімпійську вікторину та веселі спортивні ігри.

Також в цей день до нас завітав почесний гість Долинський Сергій Павлович - майстер спорту з велоспорту на шосе та велокросу, срібний призер чемпіонатів, тренер ДЮСШ №1 з велоспорту.

Святкова лінійка закінчилася розважальними музичними руханками, які підготував вчитель музичного мистецтва С.М. Безперстов. День здоров’я було завершено прогулянкою на природі, де учні змогли позмагатися між собою у спортивних іграх та відчути себе майбутніми чемпіонами.

 

За матеріалами посилання

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться