Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Воскресенье, 23 Февраля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

«Життя ніколи не стоїть на місці»: Кременчуцький обласний шпиталь для ветеранів війни відзначає 35-річний ювілей

8 мая 2019 17:30

З часу відкриття у шпиталі впроваджують програму створення затишку та комфорту для пацієнтів.

Сьогодні Кременчуцький обласний шпиталь для ветеранів війни відзначає свій 35-річний ювілей.

Історія цього кременчуцького медичного закладу почалась в 1956 році. Тоді в центрі міста на вулиці Жовтневій відкрили жіночий гуртожиток будівельників. Починаючи з 1966 року після реконструкції у цій будівлі, знаходилась міська дитяча лікарня, а в підвалі – медичний витверезник.

На першому поверсі – міський відділ охорони здоров’я. А ось у 1984 року після проведеної реконструкції урочисто відкрили Кременчуцький госпіталь для інвалідів війни.

Нинішній начальник шпиталю Микола Литвиненко згадав поіменно всіх керівників госпіталю у різні часи: Євгенію Тоболіну, Бориса Нагайченка, Григорія Березу, Ніну Бурову.

А також про те, що розпочав роботу госпіталь з неврологічного відділення на 40 ліжок. Згодом було відкрито терапевтичне відділення на 60 ліжок, а з грудня 1989 року – амбулаторно-поліклінічне відділення на 90 відвідувань.

У вересні 2003 року завершили будівництво нового корпусу. Його урочисто відкрили з нагоди 60-річниці з дня визволення міста від німецько-фашистських загарбників.

Зараз у структурі шпиталю діють реабілітаційне відділення на 50 місць, відділення паліативної допомоги з неврологічними ліжками на 30 місць, тераптевтичне відділення з кардіологічними ліжками на 40 місць.

З часу відкриття у шпиталі впроваджують програму створення затишку та комфорту для пацієнтів. Тепер у кожній палаті шпиталю є свій санвузол та телевізор. На кожному поверсі – їдальня, куточки для релаксації.

«Значно комфортніше стало і на території закладу – за ініціативи учасників бойових дій побудована альтанка та спортивний майданчик. Працює майстерня з трудової реабілітації. Створена затишна та комфортна паркова зона, кожен куточок якої має свій сенс», - зазначив М.Литвиненко.

Начальник шпиталю акцентує, що стало вже доброю традицією запрошувати на зустрічі з пацієнтами перших осіб міста, меценатів, яким не байдужа доля ветеранів.

«Життя ніколи не стоїть на місці. А в кременчуцькому шпиталі воно вирує – з планами, маленькими та великими перемогами, ініціативами , експериментами, з поєднанням різних світоглядів та зустрічами поколінь. Маємо за честь і надалі працювати на благо Кременчука та дбати про здоров’я  його жителів, надавати професійні медичні послуги та забезпечувати якісний рівень життя тим, хто його потребує», - говорить Заслужений лікар України Микола Литвиненко.

Кременчуцька газета вітає трудовий колектив Кременчуцького обласного шпиталю для ветеранів війни з 35-річним ювілеєм. Бажаємо процвітання, всіх благ та подальшого здійснення планів!

 

 

Світлана Павленко

Фото Кирила Воронцова

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться