Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Суббота, 26 Сентября 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Громадський бюджет у Кременчуці: які проекти не допустили до голосування (Доповнюється)

 

11 ноября 2019 16:40

Деякі проекти направили на доопрацювання.

Сьогодні у мерії Кременчука відбулося фінальне засідання робочої групи з питань впровадження проектів Громадського бюджету перед голосуванням.

На ньому розглянули ряд проектів, до яких були зауваження структурних підрозділів міськвиконкому, які мають їх реалізовувати. Так, до голосування кременчужан допустили проект з облаштування зони відпочинку біля озера Селікатне. Розробник відкоригував проект, передбачивши розчищення берегу від очерету.

А ось проект кременчужанина, активіста Артема Марченка не допустили.Він стосувався створення гарячої лінії з питань медицини. Чому це так - пояснювати взявся начальник управління охорони здоров’я міста Максим Середа. Аргументував це тим, що у Кременчуці немає доцільності створення цілодобового колл-центру з консультації по медичних питаннях. Адже вдень таку консультативну допомогу надають в 20 поліклініках, а вночі люди мають звернутися вже в швидку. За переконанням Середи, кременчужани, що уклали договори з сімейними лікарями, мають їх номери - ось вони і мають надавати консультації. Ці аргументи були переконливими для більшості членів робочої групи, адже проголосували за недопущення проекту до голосування.

Умову відкоригувати проект і надати його в іншому вигляді отримала кременчужанка Світлана Мірошниченко, яка пропонує облаштувати зону відпочинку на Ревівці. Тут були зауваження Катерини Бутенко, першої заступниці директора департаменту житлово-комунального господарства щодо того, що в цьому місці можна облаштувати зону відпочинку, а не пляж. Адже процес створення пляжу передбачає обстеження дна та намиття піску. Та кременчужани (мешканці Ревівки, які подали проект) погодилися навіть на пропозиції департаменту ЖКГ. (Далі цей проект не допустили).

Ще в одному проекті по освітленню вулиці Чичибабіна учасники групи дійшли згоди і направили питання на голосування.

Бурхливі дебати виникли по проекту Романа Каця. Зокрема, у декого з членів робочої виникли питання, щодо того, якщо проголосують за проект - чи вирішуватиметься питання з реалізації. І це мають робити діти і підлітки. Стосується проект створення в Кременчуці першого вуличного простору відпочинку із скульптурною групою за мотивами комп’ютерної гри Minecraft. 

Роман Каць переконував членів робочої групи, що його проект - це калька з міської програми створення рекреаційних зон. І якщо він не досконалий, то така ж ситуація з міською програмою. У результаті більшість підтримали проект і тепер за нього можуть голосувати кременчужани.

Доповнено.

Сьогодні допустити до голосування проект, який стосується створення на Ревівці першої поліцейської станції, створення майданчику вигулу собак; проект, що передбачає догляд вдома за кременчужанами, які втратили здатність до самообслуговування. Погодили ще декілька проектів, що стосуються створення спортивних і дитячих майданчиків після внесення змін, на які вказували до цього.

Доповнено.

Також сьогодні не допустили проект, що стосується малих річок у Кременчуці та роздільного збору сміття.

Доповнено.

Окрім всього, декілька проектів перевели з категорії малого проекту у великий. І уже завтра починається голосування за цьогорічні проекти Громадського бюджету.

 

 

Світлана Павленко

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться