Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Пятница, 6 Декабря 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

ГРВІ та грип у Кременчуці: 377 випадків упродовж тижня

 

30 января 2019 15:30

Вакцинувалися проти грипу 719 дорослих кременчужан та 219 дітей.

За повідомленням Центру громадського здоров’я МОЗ України, на даний час захворюваність на грип та ГРІ в Україні на 12% менше епідемічного порогу, показник захворюваності становить 427,2 на 100 тисяч населення. Разом із цим вже  зареєстровані вісім летальних випадків (випадків смерті) від грипу.

У Полтавській області показник захворюваності на ГРІ та грип також є нижчим епідпорогового, однак на окремих адміністративних територіях спостерігається значний ріст захворюваності. За останній тиждень 2019 року в області на гострі респіраторні інфекції захворіло 5 тисяч 924 особи, захворюваність зросла на 3%, показник – 421,3 на 100 тисяч населення.

Дітей захворіло 2885, що складає 49% від усіх захворілих. Госпіталізовано по області 356 хворих на ГРІ, що складає 6% від кількості захворілих. В області продовжується вакцинація проти грипу. Отримали щеплення з початку епідсезону лише 6329 осіб, або 0,44% населення області. Більшість вакцин закуплені за власні кошти, з груп ризику найбільше щеплень проводиться медичним працівникам (майже половина всіх імунізованих).

У Кременчуці динаміка показників захворювання на гострі респіраторні інфекції в порівнянні з аналогічним періодом минулого року значно нижча. Зменшення показників захворювання спостерігається як серед дорослого, так і серед дитячого населення. Якщо у 2018 році протягом четвертого тижня січня було зареєстровано 528 хворих на ГРВІ дітей, то цього року - таких випадків є 377. На даний час щеплення проти грипу пройшли 719 дорослих кременчужан, і 219 - дітей. Від загальної кількості населення цей показник становить 0,65%.

Серед інфекційних захворювань, які офіційно реєструються в Україні, грип та гострі респіраторно вірусні інфекції в загальній сукупності складають більш, як 90%. Щорічно майже кожний шостий мешканець України  хворіє на грип та ГРВІ. Грип – це висококонтагіозне вірусне захворювання з можливістю важких ускладнень та ризиком смерті. Джерелом інфекції при грипі є хвора людина. Особливо заразною інфікована людина при грипі є в розпал хвороби, в гарячковому стані. Період зараження триває в середньому 4-7 днів.

 

 

За матеріалами прес-служби міськради

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться